Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék az egyik...

Hogyan segíthetnék az egyik ismerősömön?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki jelenleg egy rozoga házban él. Az önkormányzat segíti valamennyire. Szeretnék neki én is segíteni, de nem tudom hogyan. Szívesen fogadok bármilyen hasznos ötletet!
2014. jan. 4. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó de mit szeretnél neki konkrétan segíteni?
2014. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a házat felújítani, vagy pld. vásárolni, takarítani?
2014. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bármiben! Munkát sajnos nem kap.
2014. jan. 4. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Pld. van egy-két ötletem. Biztos van kertje. Tavasszal ültessetek zöldségeket, káposztát, krumplit, borsót, hagymát, stb.. ezzel sokat segíthet magán.. és ideje lesz kapálni, gyomlálni. És a felesleget esetleg el is adhatja. Később lehetne egy-két tyúkot, kacsát is tartani.. És közben folyamatosan nézelődni, hátha kap valahol munkát is.
2014. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ne csodálkozz, ha nem kapsz válaszokat. Ilyen szűkszavúan feltett kérdésre, amelyben a tényekről alig lehet valamit tudni, mit válaszoljon az ember. Úgy is megfogalmazhatom, hogy nincs támpontja az embernek a körülményeket illetően. Pl. milyen településen él (város, falu, tanya ?), milyen életkorú (fiatal, öreg, nyugdíjas, rokkant ?), férfi vagy nő ?, milyen szakmai ismeretei vannak ?, neked milyen szakmai ismerteid vannak ?, beteg vagy egészséges ? egyáltalán milyen tekintetben kell neki segíteni: anyagi gondjai vannak vagy el kell látni mert önellátásra képtelen ? Érted már a potenciális válaszadók bizonytalankodását ?
2014. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Költöztesd hozzád,vegyél neki albit,adj neki enni,moss rá főzz ré stb... MIlyen válaszokra számitottál?
2014. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!