Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok a karácsonyt?...

Ti nem unjátok a karácsonyt? Én már azt sem bánnám ha vége lenne az ünnepeknek és január lenne.

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
De, már nagyon elegem van, főleg a rokonokból.
2013. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem, nekem jó volt rokonokkal, barátokkal tölteni az időt, finomakat enni-inni és jókat beszélgetni.
2013. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vèleményem szerint ebből is elég lenne bőven egy nap .. Számomra csak macera és robot a vége láthatatlan főzés és rokon látogató sora. Persze gyerel fejjel teljesen másként értékeltem , pihenés , finom ételek , család apraja nagyja együtt, izgatottság az ajándékok miatt, most felnőtt fejjel csak nyűg. Talán újra visszanyeri számomra is a karácsony a varázsát ha nekem is lesz gyermekem :)
2013. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően szeretem a karácsonyt, de az idei eléggé nem jól sikerült (sok minden összejött), ezért már én is szeretném, ha végre vége lenne és jönnének a szürke hétköznapok.
2013. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már nagyon várom a végét, annak örülnék legjobban, ha 31.-e lenne. Én az utóbbi években utálom a karácsonyt, a Szenteste napja az jó, délután karácsonyfát díszítünk, este jönnek rokonok, és beszélgetés, ajándékozás van, de a 25.-e és a 26.-a szörnyen unalmas szerintem. Nekem kevés rokonom van, és mindegyikkel egy településen élek, szóval még csak az se lehet, hogy utazgatok ide meg oda a rokonokhoz, ami legalább jó lenne.

Szóval én nagyon unom már.

2013. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neeeeem, mert nem akarok iskolába menni.
2013. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a karácsonyt, még a sütés-főzést is, pedig máskor utálom. Még a takarítást is, pedig máskor utálom. Valahogy én nagyon szeretem, de megértem, hogy sokaknak elegük van belőle.
2014. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!