Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudjak vele élni?...

Hogyan tudjak vele élni? (többi lent) 21F

Figyelt kérdés
Van egy 7 évvel idősebb testvérem!Eléggé életképtelen,csak a házban van,ki sem mozdul!A gond az,hogy mindent megakar mondani,mit hogyan csináljak,irányitani akar mindenben!Nem tudom a saját életemet élni normálisan mert mindenbe beleszól.Egyszerűen oda jutottam h utálok vele élni!Egyetemista vagyok,mindennap utazom a másik városba az egyetem miatt,és napi szinten utálok haza jönni miatta!Utálom az életemet is mostmár!Rengeteg motivációs könyvet olvasok,meg az életről ,de nem tudom mit tegyekmár!Reggel mindig hányingerem van hogy igy,itt kell élnem,mert semmi,de semmi szabadságom sincs!Úgy bánik velem mintha valami óvodás lennék,pedig hiába idősebb tőlem,szerintem én több dolgot megéltem tőle!

2013. dec. 22. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
De te miért hagyod, hogy ezt tegye veled? Hadd mondja a magáét, egyik füleden be, a másikon ki. Ha meg nem hajlandó leállni, akkor meg is mondhatod neki, hogy semmi joga beleszólni az életedbe, főleg úgy, hogy ő meg egész nap otthon lógatja a lábát.
2013. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
NE VELE élj, hanem költözz külön és éld a SAJÁT életedet.
2013. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem dolgozik? rakjátok ki....
2013. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a pénzhiány is gond,de már többször felhoztam h elakarok költözni...erre mindig a válasz hogy nem vagyok összetartó,meg ilyenek!elegem van!
2013. dec. 22. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj, " elegem van ! " , nekem is elegem van abból, sőt az egész világnak elege van abból, hogy manapság a 20-25 éves fiatalok mást sem tudnak, csak kárognak és nyafognak egész nap, mint valami óvodások, vagy jobban mondva bölcsődések !


Ha független akarsz lenni, akkor állj a talpadra és szerezz magadnak lakást.

Ha másokkal élsz, akkor tanulj meg alkalmazkodni, mert az élet alkalmazkodásból is áll, azt gondolod mindenki félre fog állni az utadból, mert te vagy a 21 éves kan, aki még arra sem képes, hogy egyedülállóan eltartsa magát ?


További megjegyzések :


" Van egy 7 évvel idősebb testvérem!Eléggé életképtelen " - Hát ezt épp te nem kellene mondjad, kisfiam.


" A gond az,hogy mindent megakar mondani,mit hogyan csináljak,irányitani akar mindenben! " - Azt lehet irányítani, aki hagyja azt, hogy irányítsák. Pont és nincs vita.


" Nem tudom a saját életemet élni normálisan " - Ez a te saját problémád. Ne hibáztasd már mindenért a testvéredet, nem veszed észre milyen szánalmas vagy ?


" Utálom az életemet is mostmár! " - Hasonló, mint az előbbinél. Ha utálod az életedet, akkor megnyugodhatsz, mert biztos nem a testvéred a hibás érte. Ha valaki UTÁLJA az életét, akkor az az élet annyira elvan cseszve, amennyire egy testvért már nem lehet felelőssé tenni.


" Úgy bánik velem mintha valami óvodás lennék,pedig hiába idősebb tőlem,szerintem én több dolgot megéltem tőle! " - Úgy bánik veled , amilyen vagy. Nekem is óvodásnak tűnik a te szinted, persze látom azt, hogy te nagyon okosnak képzeled magad, de nézz már egy kicsit magadba, mert ez az egész stílusod ( + maga az életed ) tiszta röhej.

2014. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!értékelem a válszod és hiszed vagy sem,de segitettél,nagyon is!
2014. jan. 10. 00:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eddigi tanácsokból nem vált be semmi? Esetleg ha dolgoznál akkor külön tudnál költözni nem? és a saját életedet élhetnéd. Kitartás!
2014. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!