Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy nagyon rossz elviselhe...

Van egy nagyon rossz elviselhetetlen érzésem, (lent leírtam) mitől van? Hogy tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy nagyon nagy bajom. Már kicsi korom óta az van, hogy csinálok valamit gépezek sétálok akármit és akkor elgondolom hogy, milyen idegesítő az egér kattogása vagy a nadrág és akkor tényleg idegesítővé válik és ilyen kor van egy rossz érzésem ami elviselhetetlen.Van valakinek pszichológus ismerőse aki megnézhetné a kérdést?Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 21. 10:01
 1/7 gelazso ***** válasza:
végleg tüntesd el a gépet az életedböl és minden feszültséged elmúlik. emberekkel töltsd minden idödet
2013. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem csak akkor van mint mondtam am köszönöm a választ
2013. dec. 21. 10:30
 3/7 A kérdező kommentje:
írjatok még lécci
2013. dec. 21. 10:54
 4/7 anonim válasza:

Próbálj meg kevésbé összpontosítani a részletekre.

És javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, akivel beszélhetsz erről.

2013. dec. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már próbáltam de tök hülyeségeket csináltatott velem amik nem váltak be. pl: amikor ez van akkor tépjek össze erősen egy újságot... de én nem idegbeteg vagyok csak van ez a problémám
2013. dec. 22. 17:50
 6/7 anonim válasza:

Előző vagyok.

Keress jó pszichológust,ne a leggagyibbat. Járj meditációra, tudom hülyén hangzik, de beválik. Legyél nyugodt, lazulj el és ne figyelj ezekre a dolgokra.

2014. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hangzik hülyén hiszek az energiában az asztrális dolgokban és a mágiában. És köszönöm válaszod.
2014. jan. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!