Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert szolitgatnak le az...

Miert szolitgatnak le az utcan idosebb ferfiak? 15L

Figyelt kérdés
Sose fogom megerteni.... De mar az elmult fel evbe a mai eset a 4. Volt. Szoval 30-40 ev koruli ferfiak szolitanak le es a nevem meg a telefonszamom kerik. Meg randizni akarnak. A mai ugy volt, hogy a buuszmegalloba vartam a buszt es nagyon nezett egy ferfi es idegesitett odafordultam majd leszolitott olyanokat kerdezgetett, hogy nehez-e a suli stb?! Majd megkerdezte, hogy hetvegen nincs- e kedvem talalkozni?!meg mondta, hogy adjam meg a szamom es felhiv meg kerdezte, hogy higy hivnak..persze volt eszem es semmit nem mondtam meg neki, de elegge idegesit, hogy mindig ez van. Sokan mondjak, hogy szep vagyok(szerintem nem), magas vagyok (170cm), nem nezek ki tobbnek a koromnal, alig sminkelem magam( csak szempillaspiral) nincs nagy mellem, az alakom jo, de snnyi. A sajat korosztalyomba levo fiuk sincsenek meghalva ertem, van akinek tetstek de ennyi. Nem vagyok ilyen fullos csaj. Akkor muert csinaljak ezt azok a ferfiak? 15L
2013. nov. 29. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert tetszel nekik és éppen szexpartnert keresnek. Egy leszolitást megér!
2013. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sokkal szebb lanyok is vannak nalam. A megalloba is akkor ottvolt az egyik evfolyamtarsam aki sokkal gyonyorubb. Akkor miertt engem?
2013. nov. 29. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A szebbeket nem merik, mert úgy érzik náluk semmi esélyük nem lehet...
2013. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat nalam se deok tudjak:D
2013. nov. 29. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért zavar ez téged? Valami szatyorban nevelkedtél, vagy csak felnőttél az erdőbe mint a gomba? Nem lehet rád se nézni, hozzád se szólni? Akkor maradj magadnak!
2013. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy 30-40-esnek mindegy, csak fiatal legyen:D Egyébként nem véletlen, az ilyen 15 éves csajokat nagyon könnyű befűzni...

Hát veled pórul járt:D

2013. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!