Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó munkahely? Jó...

Szerintetek jó munkahely? Jó fizetés?

Figyelt kérdés
heti 2 napot kell mennem lépcsőházat takarítani ( söprés, felmosás, liftben tükör takarítás) 4 szintes ház, és 2 lépcsőházról van szó. annyi időt vagyok ott amennyi ideig tart... tehát ha megcsinálom 3 óra alatt akkor annyi, ha lustizok közben, vagy valami és 10 óra alatt végzek, akkor annyi. 50ezret kapok érte, kézbe. ez jó szerintetek?
2013. nov. 27. 12:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nekem inkább elfoglaltságnak kell, hogy ne csak itthon legyek "bezárva " a férjem jól keres, bár nem dúskálunk a milliókban, de simán megélünk, és marad is. úgy hogy én nem dolgoztam már 4 éve. viszont kezdek besokallni, hogy folyton csak itthon vagyok, ezért gondoltam jónak ezt a melót, mert ugye jut is marad is időben. emellett az itthoni teendőket is el tudom látni, de mégis kimozdulok. tehát nem igazából kenyérre kell, hanem csak hogy érezzem hogy én is beleadok valamit.
2013. nov. 27. 12:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahol gyes előtt (két éve) dolgoztam, ott az átlag nettó fizetések 60 ezer forintok voltak. Ha túlórázni kellett, és valaki megkapta a 65-öt, akkor már "hűdejó" volt a fizu. Pedig közepesen nehéz fizikai munka volt, két műszakban, egyik héten reggel 6-14 óráig, másik héten 14-22-ig. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy te nem is kapsz rosszul.
2013. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem vállalod el, szólj nekem!:D

(viccen kívül)

2013. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!