Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mien emo vagyok?

Szandra2000 kérdése:

Mien emo vagyok?

Figyelt kérdés
Emo hajam van emo külsöm emo zenét hallgatok de én nem ezért lettem emo! Én sokkal érzelmesebb ember vagyok mint a többi ember!Engem sokkan vertek az iskolában lelki beteg lettem miattuk! Apám meg anyum elválltak,apám agyon akart verni stb!
2013. nov. 16. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy önsajnáltató pózer.
2013. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te egy olyan emo vagy, aki nem tud helyesen írni.
2013. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem az emo pont azért emo mert ugy néz ki olyan zenét hallgat és ráadásként tul érzelmes is. benne van a nevében: emocionális. mi a kérdés?
2013. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

" vertek az iskolában lelki beteg lettem miattuk! "


Nem, nem!!!

Összekevered az ok-okozati összefüggést!

Lehet, hogy te saját magadon nem ismered, vagy ismerted fel, esetleg letagadtad saját magadnak is, de ez bizony fordítva történt.

Azért vertek, mert már akkor is lelki beteg voltál!

2013. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó komizó hogy érted?
2013. nov. 16. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
ugy érti hogy olyan volt a kisugárzásod ami miatt kinéztek és belédkötöttek.
2013. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
felöltözhetsz te menően is,mindegy hogy nézel ki ha a homlokodra van irva h beléd lehet kötni(magyarul ez érzösik rajtad)
2013. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#4 -es vagyok.

Nemrég írtam erről részletesen, de sajnos nem találom.

A lényeg, hogy ez egy ösztönös viselkedés, gyakorlatilag a természetes szelekcióra, és a gyengék-betegek kirekesztésére lehet visszavezetni.

Szavak se kellenek hozzá, az ember sokkal jobban olvas (tudat alatt) a testbeszédben, reakciókban, kisugárzásban, stb, mint sokan hinnék.


Szóval oka van a verésnek, mentálisan erős emberek általában ezt elkerülik, el se jutnak odáig...

Ez egy ördögi kör, hiszen a gyengébb így még gyengébb lesz. Ami hosszútávon hasznos az emberek fejlődésében, csak az adott egyén szívja meg.

Kegyetlennek tűnhet, de a természet így működik.

2013. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindig igaz ,hogy a gyengéből mindig gyengébb lesz van amikor elhullik és van amikor sokkal erősebb lesz hisz meg edződik
2013. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kissé sérült vagy az atrocítások miatt, amik értek téged. Nem tudtad feldolgozni őket.
2013. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!