Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, hogy ilyen...

Tényleg gáz, hogy ilyen zenéket is hallgatok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=L5si4rGARBo


Az egyik munkatársam kikapta a fülemből a fülhallgatót, mikor épp ez szólt. Kiröhögött és annyit mondott, hogy "jéézusom, mi ez??".


Imádom a '80-as évek zenéjét, popot, rockot egyaránt.



2013. nov. 5. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy valaki leszól a zenei ízlésed miatt.

Egyébként meg C. C. Catch egy minőségi énekesnő volt, akinek a számait még ma is ismerik, kíváncsi vagyok, hol lesznek 30 év múlva a mostani "énekesek" "slágerei"?

2013. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a '20-as, '30-as, '40-es, '50-es évek zenéjét szeretem leginkább, egyáltalán nem gáz ez szerintem... Mindenki olyan zenét hallgasson, ami neki tetszik, mert nem más miatt hallgatod, hanem magad miatt.


Ki nem állhatom amúgy a mai zenéket, egyszerűen olyannyira műanyag a legtöbb, hogy már fáj. A munkatársaddal meg ne foglalkozz. Én is megnézném, hogy pár év múlva (nem 20-30!) hol lesznek a mai "muzsikák".

2013. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo 15!! vagyok,es nagyon-nagyon szeretem a 20-30evvel ezelotti szamokat.

Es teszek ra,hogy masok meg nem. Nekem tetszik,ezert halgatom. Kesz.

NEM GAZ!!! :) Tudod ki gaz? Amit mostanaban Miley csinal!! Na az gaz!!

2013. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pedig csak japán rockot, J - rockot hallgatok. :) A párom pedig szereti a régebbi magyar zenéket. Mégis évek óta egymás mellett élünk. :)
2013. nov. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: mi is így vagyunk. Ég és föld a zenei ízlésünk, mégse okoz semmi problémát.
2013. nov. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Haha, valamelyik reggel ezt hallgattam, munkába készülődve.

Milyen jogon szól le, oké véleményt mondhat, de ez kissé faragatlanság, amit csinált, gondolom próbált "ledominálni".

2013. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez Synth-POP egész jó,egyébként.
2013. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, a munkatársad nem tudom, milyen jogon szólt le, ha egy, ő rántotta ki a füledből a fülhallgatót, nem te kérted, hogy hallgasson bele, kettő, nem az ő dolga. 16 vagyok, szívesen hallgatok én is régebbi számokat, főleg rockot, de a mai bandák közül is rengeteget szeretek.

A baráti társaságomban vagyok én, egy másik csak akinek hasonló a zenei ízlése, kettő aki rapet és hip-hopot hallgat, kettő pedig aki electrot és dubstepet.

2013. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!