Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudhatom meg hogy vagyok-...

Hogy tudhatom meg hogy vagyok-e elég harc képzett hogy fel legyek készülve egy esetleges zombi apokalipszisre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon kicsi rá az esély, és valószínűleg nem lesz. Én se hiszem. Viszont ha az ember fel van úgy készülve hogy egy zombi apokalipszist túléljen akkor képes bármit túlélni.

Hogy tudhatnám meg hogy a fizikai adottságaim megfelelőek-e hozzá?


2013. nov. 5. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Fuss terepen 1 km-t, vagy többet, ha jól bírod, futni tudsz. Ha ilyen történne nem feltétlenül a fizikai adottságokkal jutnál előre.
2013. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lelkileg sokkal jobban kell felkészültnek lenni.
2013. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lelkileg erre NEM LEHET FELKÉSZÜLNI. Lehet alapvető lépéseket tenni, elkezdeni hozzászoktatni magad. De az ember sohasem lesz képes erre. 1km terepen simán megvan még sprintelve is bár nem vagyok egy nagy sportman. Inkább arra gondolok hogy azt szeretném tesztelni hogy ha esetleg eggyel összetűzésbe keverednék és nem lenne út elmenekülni kijönnék-e győztesen. Erre nincs valami ötletetek?
2013. nov. 5. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ökölharcot vívni zombival felesleges. Fogj meg egy nehezebb botot, és kb. 5 percen keresztül üsd a levegőt, esetleg szúrj a földbe karókat célpont gyanánt. Elég fárasztó dolog, de a walking deadben nagyon eltúlozzák. Csapnak 3-mat, és mint aki a maratonról jött vissza úgy lihegnek.
2013. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ökölharc az nagyon veszélyes. Főleg ha szájba vágod. A botos megoldás nem rossz. Köszi
2013. nov. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!