Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közvélemény-kutatáááás!...

Közvélemény-kutatáááás! Szerintetek jó vagy rossz ha egy 12 éves lányt 17-nek néznek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 12:34
1 2
 11/18 anonim válasza:

nem jó...a krumplileves, legyen krumplileves-ha érted.

Ja és sokat lehet ülni, ha valaki 12 éves kislányokat 17-nek néz és a szóban forgó hölgyike ezt nem cáfolja-bár nem derült ki, hogy ki a kérdező...remélem nem a 12 éves kislány:-)

2013. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Ennyi bugyuta embert egy rakásra!!!!

"Rossz, igen, rossz, mert akkor majd később is öregebbnek fogsz kinézni" - Édes istenem, ezt a baromságot egyedül találtátok, ki, vagy valaki fogta a kezeteket????

Na akkor majd én megpróbálok válaszolni is a kérdésre, mert itt valóban nem derült ki, hogy az adottságok miatt, vagy a smink és öltözködés miatt nézik-e idősebbnek a kérdezőt?


Megnyugtatlak, kérdező, nagyon sok fiatal lány van, aki idősebbnek néz ki a koránál, mert mondjuk már 11-12 éves korára nagyok a mellei, soha nem voltak pipaszár lábai, azaz totál nőiesen néz ki a kortársaival ellentétben. Ez már okot ad arra, hogy idősebbnek nézzék. Ha erre rá is segít valaki öltözködéssel, hajviselettel, sminkkel, tuti a hatás. DE!!! Habár minden kislány nőcisnek akar kinézni, a baj ott kezdődik, mikor a környezete ennek megfelelően is bánik vele. Ez viszont nem mindig jó dolog, hisz a lány végülis egy kislány, belül kislány lélekkel, gondolatokkal, és könnyen meglehet, hogy összetöri a szívét egy macsó, aki a külső alapján ítélve jóval többet várna el, mint amennyit a kislány adni akarna.

Szóval csak óvatosan ezzel. Igen, később ez úgyis megfordul, az ember annál boldogabb, minél tovább fiatalos tud maradni, de itt most nem ez a kérdés.

2013. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
12 éves ne látszon többnek, de ha mégis, akkor öltözzön gyerekesebben, hogy ezzel korrigálja a kinézetet!
2013. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Kedves felháborodott Kergemacska! Elolvastalak, sikerült szóról szóra ugyan azokat leírnod, amiket az előtted járók így, vagy úgy megtettek. Azért a Te véleményed is egy a sok közül, még ha tartalmilag tök szinkronban is áll a többivel. Ezért kár volt "lebugyutázni" számolatlan a válaszadókat...szerintem...
2013. nov. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
engem 12 évesen 16-17-nek néztek, volt hogy 18-nak, most 15 vagyok és mindig meglepôdnek, ha elmondom. Azt mondják nem nézek ki 12-nél többnek :P szóval nem feltétlen rossz ez ^^
2013. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Kedves gyalogos!

Sajnálom, hogy csak olvasod a betűket, a tartalmat - bár engem ezért kritizálsz -, nem értelmezed. Szösszenetem az ilyesmik ellen szólt:


"Nem értem a mai KISLÁNYOKAT, miért jó, ha 20 éves korukra már annyi minden van a hátuk mögött, hogy 50-nek néznek ki és 70-nek érzik magukat?!"

és:


"Nem jó. Később bánni is fogod. Most csak 17-nek nézel ki, de huszon évesen majd harmincasnak és csak így tovább."


Sajnálom, ha a "bugyutát" magadra vetted...

2013. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

jó! engem 13 évesen 18nak néztek magassarkú meg minden nélkül. csak spirál volt meg tornacipő farmerrel. és mellem sincs nagy(70a)


13/L

2014. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok és smink nélkül, normál ruhában 18-nak néznek. Koravén vagyok,na.:DD Nem tehettek róla, a gének hibája.

Tehát ha 12 vagy és 17-nek nézel ki anélkül hogy erőltetve próbálnál idősebbnek tűnni akkor abban semmi rossz nincs.

DE ha direkt így sminkelsz és olyan ruhákba jársz hogy az emberek idősebbnek nézzenek, az már nincs rendben...

2014. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!