Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Earzoom mennyire erős? Pl....

Az Earzoom mennyire erős? Pl. Tudja úgy felhangosítani a távolban lévők beszédét hogy azt a használója meghallja, még ha azok halkan is beszélnek? Vagy van ilyen halláserősítő a világon, ami képes rá?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés, csak szeretném tudni, hogy ha valaki ilyet használ, és pl. a kertben beszélgetek valakivel a szomszéd (aki a kertjében van és ezt használ mondjuk) hallhatja-e mit mondok.
2013. okt. 21. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen jellegű eszközök, amit a hadsereg is használ lehallgatási céllal, egész jól kivehető a távoli beszéd belőle. Az általad említett "earzoom" számomra nem ismerős, google-zni meg nincs kedvem. :D
2013. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tévésoppos cuccok célpiaca a jómódú, otthon unatkozó háziasszony. Az ember azt gondolná, hogy a kínai piacon a hamisított verziót lehet kapni, de igazából az earzoom a kínai rebranded kiadása. Ha ki akarod próbálni, olcsóbb az eredeti.
2013. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom én ki próbálni, azért köszi a választ.
2013. okt. 21. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tudom egyébként. Amennyi rálátásom van a hangmérnökségre és a termékpozícionálásra, abból nyilvánvaló, hogy legalább 50 ropi kell legyen egy olyan, aminél az igazán halk dolgok nem vesznek az alapzajba, plusz ha akár a legenyhébb szellő is várható, már kellhet az irányítottság és a szélvédelem.
2013. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!