Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsődlegesen fiúkhoz fordulok!...

Elsődlegesen fiúkhoz fordulok! Mit mondanátok fiúk, befolyásol titeket egy lány magassága? Ciki, ha alacsony?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Én 17 éves fejjel csupán picurka 158 cm vagyok :( nagy szomorúságom is különben. Ez már túl alacsony lenne? Problémának állítanátok fel az alacsonyság miatt? Köszi nektek előre is :) (természetesen lányok válasza is érdekel, h ők miként látják) 17/L

#magasság #alacsony barátnő #magasság függvényében #befolyáltság
2013. okt. 10. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha 185 lennél, az nálam inkább kizáró ok lenne, mint ez. Alacsonysággal nincs bajom, csak magasabb ne nagyon legyen már, ha nem muszáj.
2013. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy az. Sőt, inkább nagyon aranyos megfelelő testalkattal. :)
2013. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom kinek mi számít dagadtnak.. (szerintem az vagyok) de én 60 kiló lennék... (jó van azért izom is... de.. hmm nem egy álomsúly :( )
2013. okt. 10. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy magasság és egy testsúly semmit sem árul el... :) Nem mindegy, hogy miből van az a 60 kiló és hogyan oszlik el. Tehát én nem vennék rá mérget, hogy valóban kövér vagy. :)


Küldj egy képet, amin nem látszik a fejed, megmondom én őszintén, hogy van-e baj a súlyoddal. :)

2013. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy Te milyen magasságú férfiakkal ismerkedsz, de előre sejtem a választ...
2013. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a magasságot nézni.. mivel általában magasabbak nálam. Bevallom szeretem, ha idősebb az úriember. :) De nem verek el magamtól senkit...
2013. okt. 10. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg, nálam a magasság lenne a probléma, nem az alacsonyság. :)
2013. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) mindenkinek :D aranyos tőletek!
2013. okt. 10. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
én is 158 cm vagyok. eddig ezzel nem volt probléma.
2013. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem nagyon befolyásol a magasság. én 170 cm vagyok jobb lett volna ha 185 cm lennék, de hát ez van, így kell elfogadni.

18/F

2013. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!