Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan szépek a 18 éves...

Miért olyan szépek a 18 éves lányok?

Figyelt kérdés
Nem tudom megmagyarázni miért de ahogy idősödtem azt hittem úgy fognak tetszeni a velem egykorú lányok. Aztán azt vettem észre hogy lassan 30 vagyok de még mindíg a kb 18 éves fiatal csajokat stírölöm. Ez normális avagy nem?

2013. szept. 28. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfinak tetszenek a fiatal lányok, ez eddig teljesen rendjén van.

Normális, amíg 18 év felett nézelődsz, és semmi erőszak nincs két fél között, és a nem nemet jelent.

2013. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez normális. Az a nem normális, hogy ha beszélgetni kell velük, akkor is a 18 évesek tetszenek. Ez azért van, mert nagy átlagban tényleg ebben az életkorban a legszebbek a lányok. Viszont még a harmincasok sem öregek, szóval ez azt is jelentheti, hogy lelkileg fiatalabb vagy a korodnál, és nem kifejezetten testileg tetszenek jobban ezek a lányok, hanem az, amit az öltözködésük és a viselkedésük üzen.
2013. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam én hogy a 30 asok nem tetszenek sőt még 50 körülit is láttam nagyon vonzó megjelenéssel.
2013. szept. 29. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, visszagondolva én is akkor voltam a legcsinosabb, pedig nem sokkal vagyok még idősebb, de csúnyultam azóta, és előtte is csúnyácskább voltam még tiniként. Visszanézve a képeket, 18 évesen elégedettebbnek kellett volna lennem magammal.
2013. szept. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert tényleg ebben a korban a legszebbek,azért.

és persze,hogy normális.

azért több a szép ebben a korban,mert még sport nélkül is alacsonyabb,vagy átlagos tartományban van a testzsírszázalékuk a gyorsabban pörgő anyagcsere miatt.

még a kicsit zsírosabbak is lehetnek vonzóak viszonylag a feszesebb rugalmasabb fiatalabb bőr miatt.

és persze azért nézed,mert az előbbi jellemvonások a legideálisabbak egy gyerek kihordásához,vagyis engedelmeskedsz az evolúció törvényeinek azzal,hogy kívánod őket.

2013. szept. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!