Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kiadjátok/kiadnátok a...

Ha kiadjátok/kiadnátok a házatokat nyaralóknak, -ti szólnátok nekik, ha már nagyon-nagyon hangosak éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Naná. Inkább én csitítom le őket, mint hogy a szomszédok hívják rájuk a rendőrséget. A szabályokat a bérlőknek pont ugyanúgy be kell tartaniuk, mint nekem, sőt...
2013. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék. Fizettek érte, érezzék jól magukat, fiatal korban a nyaralás erről szól.
2013. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én azt gondolom,hogy csak azért mert fizettek érte,még nekik is be kéne tartani a szabályokat,főleg ha van csendrendelet.

És azért abba nem gondolnak bele,hogy az utcában lévők másnap dolgozni mennek,a gyerekek meg szintén nem tudnak aludni. én egy ideig elnéző vagyok. de azért éjjel 2 kor már csendesedjenek el. a Tulaj meg rendszeresen jásza a süketet,hogy ők nem hallották..!

2013. júl. 24. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!