Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zaklat? Mit tegyek?

Zaklat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves srác és neten ismerkedtünk meg...1x találkoztunk és tudtára adtam, hogy hagyjon békén, de azóta írkált, hív, smsekkel is zaklat...már azóta 2x keresett fel..nem tudom mit tegyek ilyen helyzetben?

2013. júl. 23. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Először határozottan közöld a sráccal, hogy nem akarsz vele semmit, még barátkozni sem. Ha ez nem használ, akkor szólj az apukádnak/bátyádnak/keresztapádnak/nagybácsidnak, hogy rendezzék el az illetőt.
2013. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát.. először is: Hány éves vagy?

Máskülönben meg mindenképp szólj a családodnak!!

2013. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szüleid ha nem válik be rendőrség enyi
2013. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívástiltás....én végigcsináltam egy zaklatásos ügyet emiatt és nyertem rajta 60ezret :) de ha humánus akarsz lenni akkor maradj a hívástiltásnál..sms-szűrés is létezik már..ha ebből sem ért,akkor marad a yard és a távoltartási..még akkor is,ha nem bántalmazott!
2013. júl. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!