Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Verjem meg a gyereket?

Verjem meg a gyereket?

Figyelt kérdés

Ő 16, én 18.

Általánosban is folyamatosan elverték, mert nagy volt az arca, köztük én is megvertem, mert k*rv* *ny*zott, meg kötekedett. Csak úgy rákezdett, OK NÉLKÜL!

Azóta eltelt pár év. Fél éve megint abba a társaságba járok, ahol ő is ott van. Nem volt gond hónapokig, egészen mostanáig. Tegnap úgyszint' elkezdett kötekedni, elkezdett flegmázni és egyéb jelzőkkel illetett. "Veréb gyerek" hasonlók. Mondtam neki mikor rákezdett, hogy velem normálisan beszéljen, erre: "mert?", azt válaszoltam azért, mert ha én normálisan beszélek veled, akkor elvárom, hogy te se beszélj így.

Aztán jöttek a verebezések meg a hasonlók. Nagyon azon voltam, hogy odamegyek és állba verem, de aztán visszafogtam magam. Viszont ez legközelebb biztos, hogy nem fog előfordulni.

Ti mit tennétek a helyemben? Legyek azon az elven, hogy tudja hol a helye? Őszintén szólva ezzel az a baj, hogy ha hagyom, akkor a fiatalabbak sorra ráfognak ezekre kezdeni, miszerint "úgyse csinál semmit".



2013. júl. 18. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Te sem vagy nála sokkal jobb, ha ennyi miatt megvernéd. Mellesleg valószínűleg feljelentene, és a bíróságot nem fogja meghatni, hogy leverebezett. Ellenben azt figyelembe vennék, hogy fiatalkorú, te pedig a törvény szerint már érett, felnőtt ember vagy.
2013. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 niggamaci ***** válasza:

hat azert elverni nem kene mert akkor meg te leszel a fejete barany aki mindenkit elver

elhiszem hogy idegesito de te azzal tudod megorjiteni ha nemes egyszeruseggel LESZAROD

csak azert mondom hogy ne verd meg mert nem szeretem az eroszakot amugy meg ne alacsonyodj le az o szintjere ;)

2013. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz társaságba jársz, ha ott ilyen embert megtűrnek.


Én nem verekednék a helyedben, keress értelmesebb bandát.

2013. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: éppen ez a lényeg. Mióta elkerültem általánosból (itt sajnos kellett az edzettség, mert ha ütöttek akkor nem állhattad szó nélkül), nem verekedtem, mert UTÁLOM az erőszakot, és nem is akarok ártani senkinek, de már nagyon sok minden felgyűlt ezalatt a pár év alatt.

2. válaszoló: Na ez akkor közös: én is utálom az erőszakot, ezért sem verekedtem már évek óta.

3. válaszoló: Igen, elég gázos sajna. Szerencsére szeptembertől már más "banda" lesz.


Egyébként, máshogy teszem fel a kérdést: Ha ő jön oda és kezet emel, ti célszerűnek tartanátok megtanítani neki, hogy hol a helye? Nem úgy értem a verést, hogy kék zöld folt legyen, meg csonttörés.

2013. júl. 18. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg az a legjobb, ha teszel rá, de éppen egy jó nagy lökés belefér. De tényleg ne csak simogasd, hanem amekkorát bírsz, lökd el. Ha nem számít rá, repül vagy 5 métert, aztán seggre esik, pedig meg se ütötted. Tudni fogja, hol a helye.
2013. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szóban is simán lealázhatod a fenébe, ha jól nyomod, az súlyosabb és fájóbb lesz neki mint egypár pofon, pláne ha nyilvánosan megalázod.


Ha ő emel kezet rád, kapd el a kezét vagy (ne durván) üss vissza, de komolyabb sérülés ne legyen belőle, akkor mindenképp te jössz ki szarabbul.

2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kezet emel rád, megvédheted magad, ezt úgy hívja a törvény, hogy önvédelem. Először viszont hagynod kell, hogy ő üssön, mert ha csak fenyegetőzik, akkor te ütöd meg a bokád.

Egyébként igaza van a válaszolóknak, le kell az ilyet székletelni. Nehéz dolog, de hidd el, sokkal nagyobb szégyenben marad a társai előtt, ha látják, hogy nem is foglalkozol vele.

2013. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen az ilyet a fülénél vagy a pajeszánál fogva kivezették és rácsapták az ajtót. Chuck Norris óta ilyesmi fel se merül, gratulálok.
2013. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!