Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 éves nő,25 éves férfi...

30 éves nő,25 éves férfi párkapcsolat? Szerintetek van jövője?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen felállást, ahol a nő idősebb? Működik?

2013. júl. 7. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukámék vannak ilyen felállásban, csak még fiatalabban ismerték meg egymást. Már 25 éve működik a házasságuk. :)
2013. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
5 ev nem nagy kulonbseg szerintem, egyebkent sem az eletkor szamit. en peldaul 11 evvel vagyok idosebb a paromnal, de sok dologban o az erettebb
2013. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 évvel fiatalabb a férjem, 6 éve vagyunk házasok. Sokszor tényleg nem számít, ki hány éves.
2013. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ahol felmerül ez, és nem a szerelem dönt, annak szerintem sok jövője nincs :D


Nem a kor számít, hanem a közös témák, célok, közös életfelfogás. Ez pedig kortól független. Lehet egy húszéves is olyan, hogy már meg akar állapodni, és családot akar, de láttam már 40 éves embert is, aki még mindig bulizni járt, és minden szombaton csontrészeg volt valami diszkóba...


Abszolút nem korfüggő.

2013. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évvel idősebb barátnőm volt régen. És jó volt a csaj, tehát nálam működött a "felállás" :)))
2013. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek ,ott 10-12 évvel idősebb a feleség. Nem tudom, mióta vannak együtt, de én 14évvel ezelőtt ismerkedtem meg velük, és már akkor rég együtt voltak. azóta összeházasodtak, és a mai napig együtt vannak.
2013. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Párom 10évvel fiatalabb nálam,6éve vagyunk együtt(eljegyzés is volt),van egy 2éves lányunk.Eddig működik a dolog,a jövőbe meg nem látok :D

36N/26F

2013. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!