Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom dönteni?

Mit tegyek ha nem tudom dönteni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon bonyolódnék most részletekbe mert ez az egész nagyon hosszú és bonyolult. A lényeg, hogy most egy nagyon fontos dologban kell döntenem. A szívem így két felé szakad, mint a hogy az eszem is, szóval még az sincs, hogy az egyikre hallgassak, mert mindkettő mást akar. Igazából jobban húzok az egyik felé, mint a másik felé, de mennyit javítok annyit ártok.

És most érthetőbben:

Ha az "a"-t választom, akkor nekem jobb, de másnak nem biztos. Ha a "b"-t akkor másnak jó, de nekem nem. Fontos vagyok magamnak, de más is fontos nekem.

Még csak 15 éves vagyok, és nem igazán tudok dönteni nagyobb dolgokban.

Szóval csak annyit akarok, hogy nektek az ilyen nehezen döntős dologban mi a tapasztalatotok? Mit tanácsoltok?


Amúgy Még ott van az, hogy a "b"-t választom, csak nem most lépem meg, hanem kicsit később, ami jónak hangzik, de ezzel is árthatok másnak.


Bocsánat, ha nagyon értelmetlen. Csak nem tudok dönteni és nem tudom mit csináljak.

Köszönöm előre!:)



2013. júl. 5. 21:43
 1/6 Zeds Alive válasza:
Erre így ne nagyon várj normális választ. Lehetnél kicsit konkrétabb.
2013. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lehetséges a,b közül én a c-t választanám. Nekem az mindig bejött.
2013. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Döntsél valamelyik mellett és ha utólag kiderül, hogy rosszul döntöttél, akkor meg tanulsz is valamit a hibádból. Így végső soron a jó és rossz döntésedből is valami pozitívumot nyersz.

Amúgy meg szerintem nincs abszolút jó vagy rossz döntés. Azt válaszd amiről úgy gondolod a legkevesebbet ártasz mind magadnak, mind másnak.

2013. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor talán a b ügyesen megoldva.

Köszönöm!

2013. júl. 5. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom a szüleid válásáról van szó: az egyik szülő az "a", a másik a "b"
2013. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már elváltak jó pár éve, csak most nyár van és megy, hogy kinél mennyit legyek, de én apunál szeretnék maradni.
2013. júl. 6. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!