Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban Budapesten? Bringa télen-nyáron vagy diákbérlet?

Figyelt kérdés
Úgyértem időarányosan. Szóval hogy melyikkel lehet eljutni ide-oda gyorsabban, ha csak a belvárosban(körúton belül, néha át budára) közlekedem?
2013. júl. 4. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A bringa nem mindenkinek kényelmes:

- van aki nem szereti naponta többször kivenni és visszarakni a bringát a helyére

- van, aki nem szeret átöltözni folyton, ha olyan helyre kell menjen, ahol formális öltözete kell legyen és a bringázás miatt át kell cserélje a ruháit

- van, aki nem szeret a forgalomban bonyolodni a bicajjal


Viszont a volt informatikatanárom például minden nap kerékpárral jött iskolába, mert nagyon szeretett bicajozni és minden nap átöltözött öltönybe az iskolába, majd vissza sportöltözetbe mikor ment haza. Úgyhogy egyéni választás kérdése, időarányban is attól függ, hogy milyen jól tekersz és milyen útvonalakon mész.

2013. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még bringa is, télen veszélyes, én azt nem kockáztatom. Viszont jó időben bringával megyek. Ha van rendes bicajút, akkor megéri.
2013. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanannyi a bicaj, mint a tömegközlekedés. Persze attól is függ hova megyek :D
2013. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!