Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinál pontosan a katasztr...

Mit csinál pontosan a katasztrófavédelmi szakember?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy pontosan milyen munkát kaphat az, aki katasztrófavédelmet fejez ?

2013. jún. 9. 19:39
 1/5 anonim válasza:
Nagyon sok mindent (:
2013. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha a Kat.Védnél helyezkedsz el akkor nyílván elég sokrétű munkával találkozhatsz, ha van valamilyen szélsőséges helyzet az országban, akkor azzal kapcsolatosan helyszíni munkálatok pl. évközbe meg bármilyen kisebb próbléma, ami felmerülhet, ezen kívül kárfelmérés akár, vagy koordináció, szervezés a helyreállításban :D Egyes voltam csak kicsit kifejtettem:D
2013. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
már megint én :D ezt tanulod? hol? fősikolán/egyetem? csak mert engem is érdekel
2013. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még középiskolás vagyok, de a jövőben gondolkodom ezen a szakon. Csak szeretném pontosan látni a helyzetet mielőtt belevágok :)
2013. jún. 9. 20:11
 5/5 anonim válasza:
avagy úgy, én ilyesmit tanulok egyébként, de szerintem jó lehet...:)
2013. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!