Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megölelne valaki?

Megölelne valaki?

Figyelt kérdés
Szeretethiányom van Budapest közelében lakom 17/L
2013. jún. 7. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg édesanyád.
2013. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szívesen :) Hol vagy? 24F
2013. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
édesanyám na hagyjuk... Budapesttől nem messze 20km-re kb:)
2013. jún. 7. 18:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Meg hát! Például az utcán is mindig részt veszek az "ingyen ölelés" akciókban! Olyan jó érzés! ))
2013. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
adj címet baba :D
2013. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tetro ***** válasza:
Hamar kapsz majd üzeneteket, és lesz köztük, amelyik többet is ajánl majd ölelésnél... :D
2013. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Óvakodj a perverzektől. Az ilyen kérdésre előjönnek majd sorban és ajánlják magukat.
2013. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ajj,ne szórakozzatok kérlek,már elegem van ígyis senki se szeret csak a szar dolgok vannak zükségem van valakira:(
2013. jún. 7. 19:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem szórakozott itt senki. Te keztél el most össze-vissza hibákkal írkálni.
2013. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves idegen 17/L. Fogadj el tőlem egy virtuális ölelést :-) Nyugi, nem vagyok perverz és én is L vagyok, csak az idősebb kategóriából, de megértem a vágyad. Eléggé monoton lett a világ és természetes, hogy az ember vágyik valami természetes emberi kontaktusra. Én épp ma hívtam fel anyámat, akivel baromi ritkán ölelkezünk és ha telefonon beszélünk, akkor sem érzem úgy, hogy érdekelné amit mondok. Sőt, a férjem sem ölel meg csak úgy magától, ha megölelem, tűri, de nem viszonozza. Szeret, csak ez az öleléses dolog úgy látszik kiment a divatból. Olyan snassz, nem is tudom miért erőltetjük, miért nem inkább lájkolunk a fészbúkon? Mert az olyan frankón kielégíti minden testi és lelki vágyainkat. Amúgy én is Budapest közelében lakom, ha a 60 km-t közelinek lehet nevezni. Szóval virtuális ölelés :-) pussz
2013. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!