Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már új személya...

Gondolkodtatok már új személyazonosságon?

Figyelt kérdés

Több nevem van. Lesz a közeljövőben egy költözés ország másik végébe.



Nagyon sok olyan személy van a múltamban, akik rent free laknak a fejemben, mert akkora cringe dolgokat csináltam. Igazából nem akarom, hogy sok ember meg tudjon találni. Ezért gondoltam, hogy a másik nevemet kezdeném el használni, és tisztalappal kezdeni. Új social media, amit senki nem ismer az eddigi életemben. sokmindent kiraknék szívesen, de családból is egyesek olyan szinten akarnak mindent rólam tudni, hogy például édesanyám beállította, hogy bármit posztolok, értesítést kap. De vannak dolgok amiket nem akarnám hogy lássanak és nem is teszem ki nyílván.



Szóval arra gondoltam hogy csinálnék egy új online személyazonosságot, és az új városban már a másik nevemmel keresnék ismerősöket, kapcsolatot. Új social médián tartanám velük a kapcsolatot, hogy véletlenül se derüljön fény arra, ha esetleg van régebbről közös ismerős.



Szóval egy ilyen tiszta lap, mintha új ember lennék. Aztán természetesen családdal meg régebbi ismerőssel akivel szeretném legalábbis, tartanám a kapcsolatot... A régi személyazonosságom szerint.



Lényegében dupla életet élve.


tegnap 20:10
 1/10 Senior Séf ***** válasza:
80%
Mi a ménkűnek? A személyazonosságoddal a személyiséged nem fog változni.
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A személyiségem mindenhol más, és attól függ, hogy hol kivel vagyok. Teljesen más vagyok apámmal, teljesen más vagyok anyámmal, teljesen más vagyok haverokkal, teljesen más vagyok egy randin. Nem is tudtam soha kezelni gyerekkoromban ha egy légtérben volt faterom és muterom.



De nem is ez a lényeg. Hanem hogy egy új névvel ismeretlenek között új ember legyek, és ne ismerjék a régit hogy milyen voltam.

tegnap 20:32
 3/10 anonim válasza:
92%

Nem. Simán tiltom, akiket nem óhajtok látni se. Nem osztok meg magamról semmit csak azokkal, akik fontosak.


Hiába az új név, attól még az maradsz, aki voltál.

tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van . Átérzem. Csináld meg.
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem az új környezetnek.



4 mesélsz hogy miért értesz egyet? Kíváncsi lennék a történetedre

tegnap 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is eljátszottam már a gondolattal, igaz én nem teljes személyazonosság váltással. Nekem két nevem van (nem ez a nevem, de mondok egy példát hogy érthető legyen Kiss Juli Kati) és rengetegszer elgondolkodtam hogy csak azt használjam amit eddig nem használtam. Új profilokat hoznék létre a másik nevemmel, és (én is nemsokára új környezetbe kerülök) mindenki Annának szólítani ahelyett a nevem helyett mint amit most használok (A második nevem Anna) Nem tudom megmagyarázni hogy miért tetszene a gondolat...
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nah én ugyanígy vagyok. Csináld meg te is. Tiszta lappal lehet kezdeni
tegnap 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Ebben mondjuk semmi dupla élet nincs. Akit akarsz törölsz az ismerőseid közül és kész.
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező a közösségimédia használata. Simán csak nem vagyok fent, így nem kell új személyazonosságon agyalnom költözéskor.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én hasonlót csináltam mikor elvégeztem a középiskolát. Ugyan nem új profilt, de az összes osztálytársamat és tanáromat töröltem és tiltottam. Valamint a nevem is megváltoztattam, mivel a rendes keresztnevem helyett egy becezett formájában voltam fent.
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!