Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nem baj hogyha Facebookon...

Az nem baj hogyha Facebookon nem szeretnék olyan profilképet beállítani amin én vagyok, mert nem akarok kitenni a ronda arcomról fotót?

Figyelt kérdés
A mostani profilképemen egy tájkép van.

okt. 8. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor nem volt kint képem magamról, marketplacen szinte sose írtak vissza az eladók.

Ennyiből hátrány lehet.

okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 De én nem használok market place-t.
okt. 8. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz ilyen gondod
okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Édes jó istenem, senkit nem érdekel, hogy van-e marketplace-ed, ahogy az sem, hogy mi van a profilképeden.
okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire van tucat neved, egyeltalán a becsületes neveddel regisztráltál-e fel és mennyi adatot osztottál meg. Én utasítottam majdnem vissza olyan felkérést, amit álnévről küldött valaki, 0 képpel és adattal. Az volt a szerencséje, hogy rengeteg közös ismerősünk volt, így az egyiknél rákérdeztem és ő elmondta, hogy kiről van szó. De ugyanúgy ha Nagy Anna küld barátfelkérést is el kell gondolkodnom, hogy ő most munkahelyről ismerős, egyetemről, gimiből...
okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, azt cisnálsz amit akarsz.

Magának a felületnek a használata bizonyos szempontból nehezebb így, mert az emberek nemes egyszerűséggel vagy nem tudják ki vagy, vag ynem tekintenek hiteles felhasználónak, kamunak tartanak.


De ennyi önszeretettel gondolom túlzottan úgysem osztasz meg semmit csak chatelésre használod. Arra meg bőven elég bármi, az ismerőseid tudják ki vagy.


Egyébként köztes út lehet az, hogy egy képedből AI segítségével csinálsz egy rajzolt vagy animált karakterarcot. Így egy cosmó szépséghibát ki tudsz küszöbölni, de felismerhetővé válasz az ismerősök számára. Mondjuk a hitelességen nem segít, de ez van.


Hosszú távon mondjuk nem ártana pszichológushoz menni, mert az bizony probléma, ha vlaaki ennyire nem szereti saját magát.

okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6, de amúgy fel 8s tudják használni a képet azok akik kamuprofilokat csinálnak, én pl ezért gondolom hogy nem gond ha valaki nem rak ki képet.
okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok embernek nem az arca a profilképe. A te döntésed, ha így érzed jobban magad tégy úgy
okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Àtérzem én is ilyen hemyzetben vagyok de én rémisztgetem a facebook népét
okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!