Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek hány felhasználója van?...

Kinek hány felhasználója van? Csak őszintén.

Figyelt kérdés
ma 11:33
A kérdező szavazást indított:
1
1-nél több
Egyéb, leírom
51 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Felhasználója egy szoftvernek van, az meg nem vagyok.
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Az "egyéb" opció mire vonatkozik? Ha nem 1, akkor csak egynél több lehet. Nincs más lehetőség, mert nulla fiókból nem tud sem válaszolni sem szavazni. Leírnia sem kell, mert ha 1 fiókja van arra szavaz, ha 1-nél több, akkor arra.
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1 amit használok, meg egy régi amibe 10 éve nem léptem be és már nem is emlékszem mik a belépési adataim :D
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Régen szórakoztam és akkor letiltottak mindig, de már évek óta ezt a felhasználót használom.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 47. ***** válasza:
0%
Szerinted?
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem is értem a kérdést!!!
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
44%
Évente egyet-kettőt muszáj csinálnom.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Kettő. Jó lenne a régibe is belépnem, de majd rájövök, hogy milyen jelszót is adhattam meg, amikből olyan nehezeket találok ki olykor, hogy én se jövök rá, hogy mi is volt.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak ez az egy.
ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez az egy. Valamikor 10 éve csináltam, miután az előtte lévőt letiltották. Így ez a második profilom itt az oldalon ever.

De mivel viszonlyag jó az értékelésem és itt sok agresszív embernek ellentmondok, gyakran kapom meg, hogy biztos egy halom másik profilból pontogatom fel magamat. Hát bár lenne ennyi időm:D

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!