Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire vonzóak a...

Miért ennyire vonzóak a koreai, ázsiai férfiak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon szeretem a koreai, ázsiai filmeket-sorozatokat és annyira vonzóak benne a férfiak hogy az elképesztő. Pesten is szoktam látni nagyon jóképű fiúkat. Ha van itt koreai illetve ázsiai kommenteljen. Szívesen beszélgetnék. :) Annyira kedves embereknek tűnnek!

ma 00:18
 1/2 Awatpr0 ***** válasza:
70%

Azért, mert te europai vagy, és az ázsiai férfiak itt kisebbségben vannak. Nagy sikered lenne Ázsiában:D

Nekem is nagyon bejönnek az ázsiai nők, életem legszebb nyaralása lesz ha eljutok Ázsiába😍

ma 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem sok jóképű férfias ázsiait láttam. Vannak nálunk filippínók, kínaiak, vietnámiak, japánok, koreaiak. Egyik rondább, mint a másik. A legtöbb koreairól meg el sem lehet dönteni mi a neme.
ma 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!