Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Haragudnátok a lanyotokra emiatt?

Haragudnátok a lanyotokra emiatt?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, aki a szülőket kérdezi. Az a helyzet hogy egy fiúval elkezdtem beszélgetni aki 2 és negyed órára lakik attól a várostól ahol én tanulok. Idén laza az orarendem így meg tudnám oldani hogy hetente 1-2-szer találkozzunk. Nyilván mellette a tanulmányaim és a munkám is komolyan vennem. De már vagy 5.eve nincs párkapcsolatom és randizni sem randiztam már. Kezd egy kicsit hiányozni. 5 évig sikerült elfojtanom magamban ezt az érzést de most már érzem hogy jó lenne egy partner akivel együtt fejlodhetek és hasonlóak a céljaink. Szigorúak a szüleim és gondoltam azért kérdezem meg itt hogy ez mennyire számít kiakasztonak.

ma 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mert azért nem mindegy, hogy 18+ érettségi elött, vagy 14 a 8. osztály elején
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18+ egyetemen most vagyok ötödéves. Pszichológia mesteren vsgyok
ma 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Őhm.. felnőtt nő vagy, nem értem a dolgot nagyon Az a durva inkább, hogy elnyomtad magadban a vágyat 5 évig. 😅

Miért kéne haragudni?

ma 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Mi a tököm közük van ahhoz, hogy kivel mit csinálsz? Felnőtt nő vagy. Remélem viccből irtad ki a kérdést.


Egy felnőtt nő.

ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
xd
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Távkapcs az szexkapcs. Semmi értelme felesleges vergődés évekig hülyít aztán lecserél.


Nem haragudnék mindenkinek kellenek sajnos vagy nem sajnos a fapasztalatok.

ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os


Miért hülyítené? Én a párommal 17 évesen jöttem össze, 6 óra volt vonattal az út. Egyik hétvégén én mentem, a másikon Ő jött. Jelenleg 5 éve vagyunk együtt és 1 éve össze is költöztünk.

Nem kell egyből negatívan hozzáállni és kivetítned a saját sikertelenséged másra.

ma 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert itt is allandoan ilyen kerdesek vannak.

Hogy távkapcsban vannak évek ota es a barátjának ez még mist is teljesen jó. Elobbre lépni soha nem akar. Mit tegyen.


605 kérdés, ma is volt egy


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A meséket meg hagyjuk

ma 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8:

Jól van, sajnálunk téged, hogy ennyire nincs saját életed, vagyis van, de azt nagyjából itt éled a Gy.k.-n. Szegény kisember.

ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!