Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi oka lehet annak, ha egy...

Mi oka lehet annak, ha egy férfi ennyire megváltoztatja az életét?

Figyelt kérdés

Ha 40 éves koráig úgy él, hogy nem köteleződik el még azzal a nővel sem, aki gyereket szül neki. Ha van kapcsolata, az a négy fal között zajlik, nem viszi a nőket sehova. A barátok a fontosak, hét végén az ivás. Nem hajkurássza a nőket, ha épp nincs senkije, jól elvan nélkülük, pedig külsőre egy irtó jó pasi. Otthon max füvet nyír, amúgy minden jó neki úgy, ahogy van. Aztán megismer egy elvált, gyerekes nőt. Onnantól a barátok nem léteznek, nem iszik sosem, elveszi a nőt feleségül és minta férj lesz, a nő gyerekének minta apja. A saját vér szerinti gyerekével nem nagyon tartja a kapcsolatot, de az új családját imádja. Az otthonukat folyton építi-szépíti-fejleszti, szinte megszállottan. Mindig mennek kirándulni.

Miért változhatott meg így szinte egyik napról a másikra?


ma 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom olyan az a nő, akiért megéri változni.
ma 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a férjedtől kellene megkérdezni. Habár ha ennyire nem működik a kapcsolat, hogy beszélni sem mertek egymással, akkor gyanítom meg van az egyik ok. Azt javaslom, hogy váljatok el, ameddig még békésen megtehetitek. Ezt a kapcsolatot már nem lehet helyrehozni.
ma 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2, nem a férjemről van szó és nem tanácsot kértem, csak elméletben érdekel.
ma 00:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Elméletben is ugyanezt tudom elmondani.
ma 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4#, csak hát nem tudod, miről beszélsz.

Pl : "Ezt a kapcsolatot már nem lehet helyrehozni" Mégis milyen kapcsolatot? " Váljatok el" Kitől? Hol olvastad, hogy a páromról kérdezem ezt, vagy hogy én melyik vagyok a történetben, ha vagyok egyáltalán szereplője?

Ha nem tudsz szöveget értelmezni, ne válaszolj, mert elviszed az egészet a zavarosba.

ma 01:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy elméletben érdekel. Akkor tehát szabadon odaképzelhetjük, hogy a feleség kérdezi, akinek a férjével van problémája.
ma 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kapuzárási pánik...?

Összef0sta magát hogy középkorára a személyes élete üres, és eddig hibát hibára halmozott, ezért tiszta lappal akar indulni egy új családdal.

De passz, nem vagyok sem a pszichológusa, sem a gyóntatópapja.

ma 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!