Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe...

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében hol él a legtöbb kisebbségi? Mátészalka, Nyírbátor, Nagykálló, Nyíregyháza?

Figyelt kérdés
Ezekben a városokban gondolkodtam, hogy odaköltöznék, és olyan helyre szeretnék, ami a lakosságszámhoz viszonyítva kevesebb a kisebbségi.
szept. 17. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Talán Nyíregyházán vannak a legkevesebben. Amúgy erre felé nagyon sok a c-típus. Főleg amikor megkapják a "pulya pínzt" ellepikik a boltokat
szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Bátor amúgy nem rossz hely, egy évet éltünk ott. C-k vannak, sajna mindenhol :( de látványosan fejlődik a város.
szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Én is Nyíregyet mondanám. Én itt élek. Nagyszüleim Nagykállóban, párom nagyszülei Mátészalkán. Ebben a két városban elég sok romát látni.
szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Mármint Nyíregyen mondanám a legkevesebbet. :)

#3

szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
68%
Nagykálló és Mátészalka ezek közül, ahol rengeteg van. Nyírbátor amúgy tényleg nem rossz, Nyíregyházán már rég voltam de ott is kevesebb van.
szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát, Szabolcs megyében ha ez a kritérium, akkor Nyíregyháza jöhet csak szóba.
szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan vannak Szabolcsban, de talán (még) kevesebben a szomszéd Borsod megyéhez képest.
szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyen lehet a legtöbben a nagysága miatt, viszont itt már többször találkoztam azzal az oldalon is hogy Szabolcshoz képest Nyírbátorban nagyon nagy arányban vannak. én mivel itt élek 30 éve annyira nem tűnt fel, természetesnek tűnt hogy egy boltban mindig találsz magad körül, esetleg ugyanolyan számban is lehetnek mint a fehérek. a központ közbiztonsága mindenesetre nem rossz, nincsenek többségben a beléd kötő agresszív túlkapások. az mástészta hogy vannak olyan részei a premterületeken ahol még a rendőrautó sem szívesen jár, de ez szegremátum
okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!