Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan alkalmazás vagy...

Van olyan alkalmazás vagy webes felület ahol lehet hang csevegésbe nőkkel beszélni ingyen?

Figyelt kérdés
Még soha nem beszéltem nővel az interneten, előbe is talán 3 éve egy állásinterjún kipróbálnám milyen. Társkeresők fizetősek meg én nem társat keresek hanem beszélgetőpartnert.

szept. 1. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért más nővel beszélni, mint férfival?
szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Van ilyen alkalmazás, úgy hívják ÉLET. Kimesz az utcára és tele van beszélgető partnerrel. Főleg ha elkezdesz egy hobbit ahol eleve közös a témátok.
szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 he84 ***** válasza:
A Skype-n lehetséges kérdező. És 1-es válaszoló, mert nyilván nőkkel akar ismerkedni és összejönni, gondoltam logikus.
szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
3-as: le is írta, hogy nem társat keres...
szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, de férfiakkal folyton beszélek és biztos nem olyan mint a nőkkel. Hobbim a túrázás, de sosem akadt senki akivel együtt tennénk.


Élet? Sosem akadt eddig nő, egyszer egy srác kificamította a bokáját segítettem neki úgy, hogy akkor még automata kocsim volt és mivel bal lábát érte a baleset odaadtam neki az én autóm én meg elmentem az övével a kórházig ahonnét Apukája hazavitte, írtam vele fél évet, de elsikkadt a csevegés.

szept. 1. 23:01
 6/6 he84 ***** válasza:
Ettől még 4-es válaszoló 90%, hogy inkább nőkkel beszélne a kérdező, hisz legtöbbször nőket keresnek. Mint láthatod, azóta írta is, jól sejtettem. És a kérdése is nőkre irányul, ott van az, hogy "csevegésbe nőkkel beszélni ingyen?".
szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!