Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kellemetlen hogy van olyan...

Kellemetlen hogy van olyan ember aki velem akarja vitetni magát?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen hazafele mindig van olyan aki rám akar akaszkodni mert arrafelé lakik mint én, ilyen már több különböző ember is volt.

De én nem akarok pasikat hazavinni, nem vagyok taxi.

Volt aki pl rohadt büdös volt, és van aki egyfolytában a fenekemet bámulja. Érthető hogy utána munka végeztével nem akarom haza fuvarozni . De egyiket sem.

Pofátlanok az emberek, de ti ezeket hogyan oldjátok meg?



aug. 17. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Minden alkalommal kopasz le pl ne haragudj de még beugrom ide meg oda mielőtt hazamegyek. Hátha idővel veszi a lapot
aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
*koptasd
aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Hát.. így? Hogyan kéne vagy mi? Nem értem a kérdést.


Tehát valaki bekéreckedne hozzád, denem akarod elvinni, akkor egyszerűen csak elmondod, hogy nem! És ennyi. Mit kell ezen túlgondolni?

aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg van másik, aki cukkol, hogy miért nem hoztam be reggel az xyt, ha már arra jövök.

Amúgy nem arra jövök és hazafele sem, nekem az kitérő.

De ultragáz hogy hatan dolgozunk, egyetlen nő vagyok és én fuvarozzam őket….

Meg ugye ha be is ülne a kocsiba, miket terjesztene utána a többieknek, hogy meg voltam neki?

aug. 17. 22:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Hm.

Volt munkatárs (szintén nő) azt mondta hogy az ő autójába nem ül be egyik sem!

Ő nem taxi.

És milyen jól tette!

aug. 17. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Meg ugye ha be is ülne a kocsiba, miket terjesztene utána a többieknek, hogy meg voltam neki?"


Pontosan!

De ha ő nem mondaná, a többiek akkor is ezt tételeznék fel rólatok.

aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, mik vannak. Tudod, mondhatsz mindig kifogást, hogy most nem haza mész meg dolgod van, de ezek a kifogások egy idő után elfogynak. Mondd, hogy te nem akarsz senkivel sem együtt járni. Az meg nekik gondolom természetes, hogy ingyen, amikor te kocsit tartasz fent, biztosítás, műszaki, gumik, benzin, hogy csak a legkevesebbet említsem.
aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mondd meg, hogy x forint/km 50-100) tehát y forint egy út.
aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!