Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban járok, hogyha visszameg...

Jobban járok, hogyha visszamegyek Magyarországra? 29/F

Figyelt kérdés
4 hete, hogy kiköltöztem Belgiumba, mert otthon sajnos nem tudtam boldogulni, amióta felnőttem csak szenvedek az anyagiakkal. Komoly barátnőm még sosem volt, illetve nagyon barátaim sem, és úgy látom itt Hollandiába végképp nem lesznek emberi kapcsolataim... A pénz persze fontos, de az évek meg ugye mennek, és már nem leszek fiatalabb

aug. 17. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most HOLLANDIA vagy BELGIUM????


Meg négy HÉT után mit vársz, mi történik?

aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudod, hogy Hollandiában vagy, vagy Belgiumban? Nem kéne annyit cuccozni.
aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülye vagy, akkor költözz vissza.
aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Bolond lennél visszajönni. Tényleg nincs miért. Én éltem kinn 2-3 év volt mire úgy kialakult a teljes életem, barátok,párkapcsolat, biztos munkahely. Szóval 4 hét alatt ne várj semmit, de ha ráállsz és szerencsés vagy 1év alatt is sikerülhet.
aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te megint a gamer székes "skandináv" egyetemista vagy? 🤣
aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mit hittél? Aki idehaza nem képes boldogulni, az kint is csak a sz@rt fogja kaparni.
aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, nem akartam lebukni azért írtam Belgiumot
aug. 17. 14:11
 8/8 anonim válasza:
0%
Rondák a csajok ott
aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!