Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A bevásárlóközpontokban más...

A bevásárlóközpontokban más is előre szokta engedni a szép fiatal hölgyeket?

Figyelt kérdés
Én igen, de nyilván azért, hogy hátulról megnézem.

aug. 12. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a bevásárlóközpontba bevásárolni járok, amit szeretek minél előbb letudni. Strandon vagy sportolás közben sokkal jobban is meg lehet nézni a hölgyeket és sokkal több idő is van rá. Annyira ösztönlény azért nem vagyok hogy 0-24 azon járjon az eszem, hogyan tudnék minél több csajt megbámulni.
aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Mozgólépcsőn is.
aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt le szoktam lassítani, amikor látom, hogy egy csávó sunyin sandít... előveszem a telefonom, mintha valamit meg akarnék nézni és felezem a sebességem, aztán ciki lenne neki is leállnia. Menjen csak, menjen, ne engem stírölgessen.
aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkozom vele, nem érdekel ki bámul meg. Régebben kifejezetten zavart, ma már nem foglalkozom vele. Ha ettől jobban érzi magát, hát nézze. De csak nézze és ne érjen a s.ggemhez...
aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
én előre szoktam nem feltétlenül hogy megnézzem a nőket alapból is előre engeded őket, engem úgy neveltek buszon stb. bárhol ha teheten előre engedem, az a kemény mikor megszolják egyszer egy fiatal csaj le akartam engedni a buszon és elkezdett magyarázni hogy nem kell leeengedi menjél, mondom grat :) de nyilván megnézed ha jó nő és van aki rá is játszik.
aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Engemet már engedtek előre többször is, főleg vonat felszállásánál, de szerintem a nagy részük illedelmes és rendes volt :)
aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%

"más is előre szokta engedni a szép fiatal hölgyeket?"

Sőt! Idősebbeket is! Még ha nem szép is...

aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
A szépeket udvariasan előrreengedem, a csunyákat félrelököm az utamból.
aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Minden nőt előre szoktam engedni, mert anyám próbált valami jómodort belémverni
aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ajtóknál normálos ember előre engedi a nőket az nem jelent semmit.
aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!