Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez lekezelő volt a részemről?

Ez lekezelő volt a részemről?

Figyelt kérdés

Van egy debreceni erasmusos csoport ahova külföldi diákok posztolnak. Egy lány kiírta h most érkezett a városba meg barátokat keres stb.

Írtam neki hogy néha benne vagyok egy kávéban vagy egy sétában de mindenképpen szeptember elseje után.

Mire kijelölt egy napot hogy neki mikor jó mert akkor rendezvények lesznek a városban olyan ami őt érdekli

Mondtam neki hogy nem ígérem előre hogy az a nap jó lesz nekem

Erre írt egy sértő dolgot és letiltott



aug. 10. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi történt, ebben semmi lekezelő nem volt részedről, sőt még te ajanlottad fel, hogy lógsz vele.
aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Engedd el, talál majd mást, akivel ismerkedhet.

Ennyi idővel korábban biztonsággal nem is lehet megbeszélni semmit, bármikor közbe jöhet valami. Furcsa, ha ezt ő nem érti.

aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lekezelő, és nem jogos hogy ő valami sértőt írt rá. De azt megmértem hogy valaki, aki keresi a saját közösségét, nem akar ilyen homályos, "talán majd egyszer találkozunk, ha úgy állnak a csillagok" ismeretségekbe belekezdeni.
aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen sértőt írt vissza?
aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talált jobbat.
aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha magyarul sem megy a központozás például, akkor simán lehetett külföldiül valami nyelvi megnemértés a háttérben, ha tényleg csak ennyi kommunikáció volt előtte.
aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza volt. Ráérsz vagy nem érsz rá. A nem ígérem, az nem válasz.
aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!