Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha van egy verekedés...

Hogy ha van egy verekedés valahol akkor érdemes bele avatkozni és szétválasztani a verekedőket?

Figyelt kérdés
júl. 30. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rendőrt kell hívni. Ha nem szakértőként bele avatkozol, akkor megsérülhetsz.
júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Csak ha rokonaid, barátaid verekednek össze.


Ha csak az egyik rokon, vagy barát, akkor segítesz neki de akkor nem a szétválasztás a cél.


Idegeneket meg hagyni kell a francba.

júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg nem érdemes, hanem kell is. Mivan, ha nagyobb sérülés történik? Persze nem azt mondom, hogy beszállni harmadikként, hanem Minimum oda szólni, hogy hívtad a rendőrséget. Ártatlannak tűnő verekedésbők is végleges sérülések lehetnek.
júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Hogy kapjak egy bökőt a vesémbe? Inkább verjék egymás.
júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha te is verekedni akarsz akkor persze.
júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ilyen közbeavatkozásoknak nagyon nagy százalékban igencsak rossz vége lesz. Rendőrt kell hívni, majd ők intézik.
júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel sokat veszíthetsz és semmit sem nyerhetsz.
júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha "igazságos izom Tibor" volt a jeled az oviba,akkor intézkedj. De szemrevételezés elõzze meg a beavatkozást,melyek a következõ megfigyelési stratégiát alkalmazzák:mekkora a súlya a szembenálló feleknek,a szellemi képességeik az befolyás miatt módosultak(drog,alkohol),vagy naturálba hozza a szintet,fegyvernek látszó tárgy van e a közelben,mennyire kívánod a fájdalmat,illetve a kialakult konfliktusban résztvevõk rokonai a nézõk,vagy független bámészkodók. Egy Chuck Norris film gyors megnézése jelentõsen javítja az esélyeid,ha a kulcs momentumokat memorizálod és át tudod ültetni a gyakorlatba. Kezdõként a tükör elõtti gyakorlás erõsen ajánlott,profi szétválasztóként pedig a nagy magabiztossággal pótolható. Ha még,ilyen batmanos maszkot is húzol,garantált a siker. Az inkognitó megõrzése a legfontosabb,mikor a Tények leadja a térfigyelõ felvételeit az actionról. Hajrá!
aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#2 Felül kell bíráljam a korábbi válaszomat.


Pénteken koncert volt, fogyott a sör, hangos volt a zene. Feleségemmel, meg a barátnőjével álltunk középtájt. Egy középkorú kopasz, meg az előttünk tántorgó-nyomuló srác ment egymásnak. Előtte egy perccel már elhúztam onnan a lányokat, hogy én álljak elöl, mert már repült egy sör, meg ment a feltett kézzel anyázás, meg a "ne nyújjá hozzám bazmeg".


Legkésőbb ekkor kellett volna 5 métert odébb sétálni.


Egyszer csak egymásnak estek, az egyik pont nekem esett, ráfogtam, aztán sokan kaptuk szét őket. Mindkettőnek volt legalább 1-1 haverja, akik húzták őket vissza, meg vagy ketten-hárman még szedtük szét őket, mert a fiatalabb ráfogott a másik pólójára, az végigszakadt, nem is engedte el. Közben az egyik "havert" meg a feleségem próbálta rólam levakarni, mert az meg azt hihette, hogy a fiatalabb oldalán szálltam be. Tény, hogy az idősebbel többet foglalkoztam...


Aztán volt még 2-3 visszaugrás, de sikerült őket szétszedni, de még fél óra múlva is egymás közt beszélték, hogy ki a köcsög és miért, igaz, addigra már 4 hegyomlás kidobó állta körül őket, ott már nem volt helye a testmozgásnak.


Tanulságként tényleg annyi, hogy addig kell odébb menni, amíg nem kezdődik el, mert utána minden olyan gyorsan történik, rengeteg helyet bemozognak a verekedők, és ha már egyszer neked estek, akkor túl könnyen bevonódsz.

aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívod a rendőrséget, messzebbről rájuk szólsz.
szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!