Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajléktalan beköltözött. Hogy...

Hajléktalan beköltözött. Hogy oldjam meg legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy olyan problémám ami most már 3. éve tart. Van egy régi garázsom egy útszélén, ahova minden év nyár eleje környékén a garázs mögé költözik egy hajléktalan. Már beszéltem vele, hogy keressen valami megoldást, hogy elköltözzön, mert nem szerencsés hogy minden évben saját káromra hordatom el azt a szemetet, mocskot amit maga után hagy, felajánlottam,ha kell még munkát és szállást is tudok neki. Erre annyi választ kaptam ő már beteg, meg idős, meg nem bírja ki hogy ne igyon, meg legyen közelében kocsma, ő már csak inni akar.


Nem szívesen rúgok bele az amúgy is földön lévőbe, de a helyzet tarthatatlan. Neki ez a legegyszerűbb, mert egyszer láttam autóból, ahogy valamelyik helyi szeretetszolgálat kaját visz neki, és tudják hogy ott van. Úgyhogy a napi kajája biztosítva van, és ha bármi gondja van megtalálják ott, szóval neki az a legjobb ha idejön vissza minden évben.


Elzavarni is elzavarom, valószínűleg visszajön, mert havonta egyszer kétszer haladok el a garázs mellett és nem tudom folyamatosan figyelni hogy visszajönne. Jogilag úgy néz ki a helyzet mintha a kertembe költözött volna, a magánterületemre, de rendőrséggel megoldani nem tudom érdemes e, mert nekik is kellemetlen helyzet szerintem hajléktalanokat zavargatni.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy tudnám ezt megoldani leggyorsabban legegyszerűbben?



júl. 25. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi együttműködési hajlandóság sincs benne, hogy ne csináljon mocskot maga körül? Ha amúgy nem zavar semmit és senkit, és más kárt nem okoz, akkor lehet ebben kellene megegyezni és cserébe te is békén hagyod. Ha nem így áll az egészhez, akkor neked sem kell finomkodnod, nyugodtan baszogassák a rendőrök.
júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan hivd rá a rendőrséget.
júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A rendőrséggel takaríttatnám el újra és újra, ahányszor visszaszokik.
júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Rendőrség. Nem kell az ilyet szánni
júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha ez a hajléktalan holnap csak úgy eltűnne, vajon hány embernek tűnne fel? 😎
júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
#5: De ha rámutatnának, hogy ott az az ember, öld meg és tüntesd el a maradványait, akkor te is vakarnád a fejed, hogy mi legyen. Ha nem tudsz vagy akarsz segíteni, akkor legalább hülyeségeket ne írj.
júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, fizikailag hogy néz ki a terület, de fizikai akadályt raknék oda, pl Kő virág tartó, beton oszlop, kerítés, a rés befalazasa, stb. ha van mód, megszüntetni a fefettséget.
júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg én is nehéz szívvel tenném, de inkább kihívnám a rendőröket.
júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!