Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik eldöntik másokról, hogy...

Akik eldöntik másokról, hogy amit írnak nem gondolják komolyan, hanem "trollkodnak' mi alapján állapítják ezt meg?

júl. 20. 14:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy lehet azt bizonyítani, hogy amit leirok a lehető legkomolyabban is gondolom?
júl. 20. 14:27
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Tudatlanok. Ezen az oldalon nincsenek trollok, én még soha egy darabbal sem találkoztam.
júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem döntik el, hanem véleményezik. Azt meg az alapján, hogy mennyire lóg ki a „lóláb”, vagy inkább trollláb. 😅
júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Én akkor szoktam ilyet alkalmazni, ha tudom, hogy a kérdező, vagy a válaszoló buta. Annyira egyértelmű kérdést tesz fel, vagy idióta választ, hogy rosszul esik nekem belegondolni abba, hogy az az ember is azt a levegőt szívja, mint én, ezen a bolygón van, mint én. Én ekkor oda szoktam írni, hogy trollkodsz, pedig tudom hogy nem. reménykedek abban, hogy az illető rájön arra, hogy nem tudom elképzelni azt, hogy van ilyen hülye ember a földön, ezért inkább nyugtatom magam valami hazugsággal. A baj csak az, hogy pont azok nem szokták ezt megérteni, akiknek szólna. Ennek az az oka, hogy túl primitívek ahhoz, hogy beismerjék, hogy primitívek.
júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Talán, mert a linkelt kérdésnél a kérdező is csak vaktában dobálózik számokkal?

Egyébként vannak trollok az oldalon, többet fel lehet ismerni a stílusáról már

júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!