Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem velem van a baj?

Ugye nem velem van a baj?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy sporteseményen voltunk. Versenyezni kellett és futottunk és annyira siettem, hogy kicsúszott a lábam és olyan szerencsétlenül estem, hogy nem bírtam felkelni és borzasztóan fájt.


Odajöttek egyből 4-en, meg ezen kívül még odajött hozzám egy fiatal srác aki miatt ki írtam a kérdést. Ugyanis ez a fiatal srác teljesen feleslegesen jött oda, mert szakmailag hozzátenni semmit nem tudott. Csak simogatta az arcomat, hogy minden rendben lesz, meghogy hallgassak a többiekre, hogy menjek be a kórházba. Ez egy idő után nagyon idegesítő volt. Végül odajött egy ember akinél volt egészségügyi felszerelés, ő ölébe kapott és levitt a sportpálya közepéről. Ezután mindenki más elment de az a gyerek az csak jött utánam, jobban ki voltam tőle készülve mint a lábamtól. Aztán az az ember aki lehozott bekötötte a lábamat, az a gyerek az segített neki megemelni a lábamat amikor kérte a "szakember". Itt még nyeltem egyet, hogy oké, csak beköti és utána vége, elmegy. De nem megy el, hát ott idegesít, ott ül mellettem ês őriz, mintha valami kisgyerek lennék. Legszívesebben lerúgtam volna onnan. Aztán egy negyed óra múlva végre észrevette magát és elment.


Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok a bunkó. Ugye, hogy idegesítő az amikor kicsit meghúzzátok a lábatokat és valaki odamegy fontoskodni meg vigyázni rád mintha az élet-halál között lebegnél? Mert ha még egy kisgyerek lett volna akkor arra azt mondom, hogy aranyos, mert még nem tudja csak azt látja, hogy történt valami és segíteni akar. De volt vagy 20-25 éves, hát vegye már annyi idôsen észre, hogy mikor kell és mikor nem kell segíteni.



júl. 15. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én értem hogy idegesítő, de ha annyira zavar, szerintem kommunikálhatnal. Te tehetsz róla hogy addig ott volt. Nem mondtál semmit.
júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!