Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják ilyen sokan a...

Miért utálják ilyen sokan a barna szemű lányokat?

Figyelt kérdés

júl. 10. 20:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
A négereknek szinte mind barna a szemük, akkor most ők húzzák le magukat a vécén? 🤣🤣🤣 🤪👈
júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Vótmá nemreg
júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Forrás?
júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján jutottál arra, a talán egy cseppet elhamarkodott, következtetésre, hogy utálják a barna szeműeket?

Mit jelent, hogy "sokan" számokban kifejezve? Van erről valamilyen hiteles kutatásod?

júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen marhaságot még nem hallottam
júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo....hulye
júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Barna szemem van és a barna szemű emberek is bejönnek, szóval ezek szerint én a kevesek közé tartozom, így különleges vagyok 😉 Igazán jó ezt így hajnalban olvasni, köszi 😃
júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyet. Ha neked ezt mondják, akkor hazudnak. Nem emiatt utálnak.
júl. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ariana Grande, Jenna Ortega, Selena Gomez, Olivia Rodrigo - Mind barna szeműek, és ha bárki utálja őket, az nem az íriszük színe miatt van.
júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... nekem ez a jelenség egészen új, nyilván persze nem tetszhet midnenkinek minden, de én még senkiről nem hallottam, hogy utált volna valakit a szemszíne miatt.

Egyébként meg nekem pont az ideálom. Barátnőmnek is olyan gyönyörű barna szeme van... <3

júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!