Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyamatosan erőmön felül...

Folyamatosan erőmön felül teljesítek és mégsem sikerülnek a dolgaim. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Gondolok itt karrierre (vagyis keresésre pontosabban), emberi kapcsolatokra. Ettől többet nem tudok nyújtani, nem boldogulok, biztos sosem fogom megtalálni így a helyem. Más hogy csinálja ezeket a dolgokat? Nem vagyok elég.

júl. 2. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ezt leírod nekem kicsit részletesebben ?

Mi az ami miatt elégedetlen vagy a karriereddel és az emberi kapcsolataiddal ?

júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az első komoly állásomat keresem, most végeztem az egyetemen. Tudom, hogy nincs valami jó gazdasági helyzet jelenleg és szinte mindenhol túljelentkezés van, de ez engem nem nyugtat meg. Nehéz lelkileg feldolgozni, hogy mindig egy szorgalmas, nagyon jó tanuló voltam és mindig meg volt az eredménye a befektetett energiának, most pedig a “nagybetűs életben” semmibe vesznek, mintha feleslegesen tanultam volna.

A másik pedig egy fiú, akire egyébként nagyon kellene haragudnom, mert egy bamba nagyra nőtt óvodás és a viselkedésével teljesen megtévesztett (és még ghostingolt is), ezért töröltem is mindenhonnan, de mégis most is rá gondolok.

Toporgok egy helyben, pedig vannak céljaim, tettre kész vagyok, mégsem boldogulok. Nem tudom, lesz-e valaha jobb.

júl. 2. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ennyiből nem lehet megmondani, hogy mi a pontos probléma, de én a két témát külön kezelném.


A melójelentkezéseket hol bukod el? Be se hívnak? Vagy az interjú nem megy? Lehet szimplán az önéletrajzodat kéne átszerkeszteni. Vagy nem megfelelő pozíciókra jelentkezel.

júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lesz jobb ezt megígérem neked. Soha nem könnyű elkezdeni és arra is nagy esély van, hogy az első munkádnak kevés vagy semmi köze nem lesz a végzettségedhez.

Párkapcsolati tanácsot nem tudok adni tény, hogy néha hülyén viselkedünk amit a lányok félreérthetelnek.

Idővel elfelejted, főleg ha megismersz valaki mást közben.


Egy kicsit vedd lazábban ezt az időszakot, fiatal vagy és ez egy szép időszak még az életben később 30 után már az ember hajlamosabb az életét kicsit bonyolultabban látni.

júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert ez az elet. Az egyetemen ezt nem tanitjak meg?
júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Behívnak, sőt teljesítek az interjúkon, mert továbbjutok, de ajánlatot már nem nekem tesznek.

#4 Köszönöm! Tudom, hogy lazábban kellene kezelnem, de annyira kilátástalannak látom a helyzetem.

júl. 2. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, amivel növeled a kitartásodat.
júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy vélem elhamarkodottan ítélsz, és nem teljesen az objektív valóság alapján. A túlzott tettrekészség hamarabbi cselekvésre sarkall, mint ahogy megérnének a dolgok. Különben nem negligáltad volna azt, akire most is gondolsz. De ez csak egy vélelem. És lehet, tévedek...
júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 “ A túlzott tettrekészség hamarabbi cselekvésre sarkall, mint ahogy megérnének a dolgok.” Ez nagyon érdekes felvetés!

Ő mellőzött engem.

júl. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!