Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Játszanál így egy online...

Játszanál így egy online játékban?

Figyelt kérdés
Van egy karakter, akit nagyon imádsz. Élvezed vele a játékot, viszont nem vagy túl ügyes. A karakter is nehéz. Nem a te zsánered. Így sokkal kevesebb esélyed van nyerni és mások is beszólnak.

jún. 30. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Az sok dologtól függ mi a játék, milyen a karakter és kivel játszok.


Ha jól sejtem, te lány vagy és LOL-oztok. Ha neked így is okés, hogy béna vagy és beszólnak, akkor csináld. Én több játékot játszok, van ahol van karakter, van ahol én építek mindent és én döntök. Ha nem tetszik a karakter, akkor változtatok, ha nem tetszik a társaság, akkor szintén változtatok. Másik klán, más haverral tolom (vagy egyedül) stb.


Bár én szerencsére általában megtalálom a megfelelő partnereket, még ha bénák is vagyunk, ragelünk, vagy csak megunjuk néha visszatérünk és toljuk. Bár én már 31 vagyok, más értékekkel, más múlttal, te gondolom fiatalabb vagy.

jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, hisz játszom. A játékért játszom, nem a nyerésért.
jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
LoL-ozom. Vagyis inkább annak a telefonos Wild Rift verziójával. Már pár éve játszom, csak eddig support main voltam. Az nagyon jól ment. Régi account-ommal diamond-ban vagyok. Nemrég kezdtem jg-zni Viego miatt. Egyedül játszom. A környezetemet nem érdekli ez a játék, szóval mindig full idegenekkel game-elek.
jún. 30. 12:07
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is néha beszólnak játékban a random idegenek. Lexarom a nyomorukat, mert tudom nincs igazuk. Viszont van olyan is amikor tudom X karakterrel xar vagyok és néha a meccsek elején jelzem előre. Eldöntheted érdekel e a többiek véleménye, jogos e, vagy lexarod és élvezed a játékot.
jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

A beszólogatás részéről azt kell tudnod a mobák és főleg a lol kapcsán, hogyha te épp életed csúcsteljesítményét szállítod és lehozod nekik a meccset, még akkor is lesz aki képes beszólogatni neked folyamatosan. Frusztrált kis élettelen hülyegyerekek színterévé vált, és persze mindenféle kezeletlen személyiségzavaros vagy szimplán neveletlen egoista hülye is ott fogja kiélni magát, teljes képzavarban a valóságtól távol. Szóval a legtöbb beszólás alaptalan és nem is érdemes komolyan venni, ebben kicsit hasonló mint itt gyk-n is.

Ami engem jobban zavarna, hogyha nem vagyok vele túl ügyes. De szerencsére erre találták fel a practice módot, vagy akár ha normálba játszol sokat akkor is rutinos leszel vele idővel. Ha szereted a karaktert és alapból nem is egy rommá nerfelt kari, akkor tarts ki mellette, és játssz vele továbbra is. Meg amit nagyon tudok még ajánlani, azok az elméleti oktatóanyagok, cikkek vagy akár videók. Itemek, buildek, metagaming, de sokszor pszichológia témák is pl csapatjátékról, személyiségtípusokról stb. Néha teljesen másképp látod 1-1 ilyen után az egész játékot is, és sokat segít, fejleszt. Nagyon komplex tud lenni a moba, de pont ettől szép.

jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából nem játszom vele rosszul, csak úgy érzem hozzá több rutin szükséges, mint más Jg-hez. Igazából jól/hatékonyan clear-elem a dzsungelt. Ha hívnak, megyek gank-elni ami rendszerint siker. Nem szoktam feed-elni, inkább annyi a bűnöm, hogy early-gameben óvatosabban játszom és többet farmolok. Viego-val így lehet jobb pozícióba kerülni.

Illetve nem ugrom bele ész nélkül fight-okba. Viego-val azt vettem észre, hogy a jó pozícionálás és meglepetésszerű támadás vezet sikerre. Illetve tankok ellen nem muzsikál valami jól... Velük sokkal óvatosabb vagyok és ez sokaknak nem tetszik.


Nem tudom mit mondhatnék még. Jg-zek pl Maokai-al is. Vele mindig én vagyok az mvp, de nincs is benne túl sok kihívás.

jún. 30. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Jungle? Régi dota player vagyok, hosszú időszak volt amíg teljesen legit taktika volt a jungle a dotában is. Na most én azt tudom tanácsolni hogy a farm mellett már earlyben is a fél szemed mindig a laneken legyen, főleg az easy lanen és esetleg miden, hogyha olyan helyzet alakul ki akkor te már ott tudj lenni és váratlanból háthakapva ki tudjátok szedni az enemyt. Persze feleslegesen sose mászkálj mert az meg a famrtól veszi el az időt és akkor meg az lesz a baj. Szóval meg kell találni az arany középutat ebben is.
jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Persze, mindig azt játszom, amihez épp kedvem van. Csak én nem szeretek leragadni egy hősnél, tehát folyamatosan váltogatom a karaktereket és a laneket is. A beszólogatás meg nem érdekel, ha valaki elkezdi, akkor azonnal lenémítom és meg van oldva.
jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igyekszem figyelni a kedvező helyzetekre, amikor éppen adódik. Illetve én az elmaradott, hátrányban lévő csapattársakat is igyekszem segíteni, hogy legalább a lane ne bukjon.

Nem csak és kizárólag Viego-val játszom, de a sok közül ő az a karakter, akihez sokkal több rutin kell még.

jún. 30. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Én - bár imádok játszani, és tudom, hogy az online játék lehet nagyon nagy élmény is - igazából inkább kerülöm az online (csapat) játékokat.

Sajnos ezen játékok közössége általában rémesen toxikus, ami nagyban rontja a játékélményt. És akármennyire is jó játék a LoL, talán az egyik legrohadékabb közössége ennek van.

júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!