Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy utcán...

Hogyan érjem el hogy utcán stb ne akarjon senki megismerni?

Figyelt kérdés
Ma a pályaudvaron egy pasi oda jött hozzám, kérdezte ennyire álmos vagyok hogy energia italt iszok? Utána milyen szép vagyok megismerne stb... Kb 50 éves volt,apám lehetne. Amúgy van párom. Nem sminkelem magam, 20 kiló felesleg van rajtam. Nem hordok dekoltált ruhát,sem rövidnadrágot...

tegnapelőtt 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Dugj mindkét füledbe fülhallgatót és kerüld a szemkontaktust az emberekkel, ha hozzád szólnak, tégy úgy mintha nem hallanád a fülhallgatótól.
tegnapelőtt 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos ezeket nem lehet teljesen kivédeni. Nagyon jó radarjuk van hozzá, hogy kiszúrják azokat az embereket, akik visszahúzódóak, vagy alapjáraton nem visszahúzódóak, de per pillanat épp fáradtak, maguk alatt vannak vagy rosszul vannak, és ezáltal könnyű célpontok, mert nem fogják tudni őket olyan erélyesen elküldeni a p.csába a tolakodásukkal együtt, mint valaki, aki kiegyensúlyozottabb passzban van.
tegnapelőtt 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
2-es vagyok. Nem lehet valaki állandóan topon, fáradhatatlanul, kiegyensúlyozottan, önérvényesítőn, magabiztosan. Nem reális elvárás. Nem a te tudatosan alakítható viselkedésednek a függvénye az, hogy betalálnak-e vagy sem.
tegnapelőtt 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagyok elég szép és csinos.

Egy dögös, nagypályás nőt le se mernek szólítani a férfiak.


Öltözz szexisebben, aztán köpni-nyelni nem tudnak majd.

tegnapelőtt 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. Miért nem inkább azt akarod megtanulni, hogyan kell az ilyen helyzeteket kezelni?
tegnapelőtt 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Veszel egy 100milis ko pfeffert és amikor valaki közelít akkor előveszed. Ha van esze, akkor hamar rájön, hogy te nem leszel neki ideális választás.
tegnapelőtt 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Ez mitől probléma? Válasz nélkül továbbmész, és 3 perc múlva elfelejted. Nem a sivatagban élsz, vannak emberek, és néha (igen ritkán) akarnak is tőled valamit. Ez már csak így van.
tegnapelőtt 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Tegyél fel bukósisakot, abban biztosan nem ismer meg a párod sem.
tegnapelőtt 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
Nincs párja és nem is akar, ezt kellene másoknak is megérteni.
tegnapelőtt 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
ma 14:11 Te mire válaszoltál??? Mert a kérdező kérdésére biztos hogy nem, mert azt nem olvastad el!
tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!