Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem adhattam plazmát mert a...

Nem adhattam plazmát mert a régi tb-kártyám van, ez jogos? Nagyon idegesit.

Figyelt kérdés

Szerintem nem voltam az ott dolgozonak szimpatikus es erre fogta hogy elkuldhessen.

A regi tb kartyam van, szuletesem ota mindenhol elfogadjak.

O nem fogadta el azt mondta menjek el, mert ez nem jo. Amugy alkalmassagira mentem,akkor latott eloszor.

Aztan amikor mentem le a lepcson, hallottam hogy kerdezte tole a masik alklmazott hogy a tb szamom sem latszodott? Es mondta a no aki elkuldott de latszdott, erre a masik no valasza az volt akkor miert kuldted el?

Nagyon idegesit ez a dolog, utalom az ilyen dolgokat amikor hivalatos ugyekben nem jogosan jarnak el.

Van valami hely ahol be tudom ezt jelenteni? Nagyon idegesit.


jún. 25. 12:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok mint az orvosoknal a betegjogi kepviselo.
jún. 25. 12:00
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Milyen hivatalos ügy? Ez üzleti ügy.

Menj másik helyre, vagy menj ide vissza. Ha megint ez a dolgozó van és akadékoskodik, akkor kérd a vezetőjét.

Egyébként meg tegyél panaszt írásban. Biztosan vannak elérhetőségeik, ahol ezt megteheted. Tuti nem örülnek neki, ha csak úgy elküldenek valakit a dolgozók. A vezetőknek ez üzlet.

jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a plazmaközpontok magán kézben vannak, olyan szabályt hoznak amilyet akarnak. Egy ilyen panasszal amúgy a kutya nem foglalkozna. Nem ért egészségügyi hátrány, nem estél el orvosi ellátástól. Keress fel egy másik központot.
jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Háromezerért csinálnak újat.
jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Plasztikkártyát meg ingyen lehet igényelni...
jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Es mondta a no aki elkuldott de latszdott, erre a masik no valasza az volt akkor miert kuldted el?"


Ha ezt te konkrétan hallottad, akkor mi a büdös francért nem mentél vissza? 🤦‍♂️

jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert elkuldtek engem onnan, azert. Ugyis nekik lett volna igazuk. A no is tudta hogy adhattam volna plazmat de elkuldott..
jún. 25. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudod? Egy sor vizsgálaton meg kell felelni, amíg te el sem jutottál. Mivel bizonyítod, hogy téged sérelem ért, ha nem is végezték el ezeket? De hajrá! Szerezz egy jó napot a betegjogi képviselőnek.
jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!