Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legijesztőbb dolog,...

Mi volt a legijesztőbb dolog, amit valaha láttatok élőben?

Figyelt kérdés
Olyan esemény, ami valamiért úgy megrázott, hogy a mai napig emlékeztek rá, és beleborzongtok amikor eszetekbe jut.

jún. 23. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Hmm. Öszinten szolva nincs ilyenem. Leokopogom.


Amire ugy emlekszem max, 35 vagyok a lanyom 2,5


1 evesen egy fajdalomcsillapito tablettat csent el a taskambol

Azt lattam hogy feher nyal folyik a szajabol es furan Grimaszol, szopogatta a tablettat, ugye oldodott


Szivrohamot kaptam kb

Szerencsere nem nyelte le

Hanyt is a kicsim mert ugye keseru volt, jo is, minden kijött.


Felora.mulva jatszott mar


De en napokig sirtam annyira megijedtem

jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Igen, ez is nagyon ijesztő lehet, pláne, hogy hozzátartozóról van szó. Nekem van nagyon durva élményem sajnos, de azt nem írom le ide, mert inkább horrorfilmbe lenne jó, nem fórumra.
jún. 23. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Lányom kórházban volt, intenzív osztályon. Mentünk látogatni, és nem mehettünk be a kórterembe, ajtó csukva, rosszul van egy beteg. Berohant egy orvos, és az ajtó ahogy nyílt, láttam, hogy 5 doki áll a lányom ágyánál.

Elájultam.

(Ennél ijesztőbb nem volt, de most, hogy leírom is, zsibbad a kezem és nehezen kapok levegőt.)

jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tatyó ***** válasza:
56%

Ez nem túl ijesztő, de láttunk egy felfestést az úton, ami egy közúti baleset helyszíneléséből származott és a következőt tartalmazta:

-"ajtó" , tőle kb 10 m-re: "láb", kb 15 m : "fej"...

Az úton visszanézve pedig kb 800 m gumiégetés nyoma mindkét sávban.

A kisebbségi delikvens "szerencsére" egyedül próbálgatta új jogsiját és az

autója képességeit...

jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A sok bunkó leírhatná, hogy miért pontozta le a 3-ast. Ja, gyerekét haldokolni látni, az nem is ijesztő...
jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Gyerekként láttam egy friss baleset maradványait. A szüleimmel autóval mentünk haza egy élményfürdőből, amikor annak bejáratához közel frontálisan úgy összeütközött két kocsi, hogy az egyik az árokban, másik pedig az út közepén landolt. Fejjel lefelé. Friss volt a vér az aszfalton, egy rakat mentős, helyszínelő volt már ott, és sajnos fehér zsákok is voltak - de nem üresen.

Anya azonnal szólt, hogy ne nézzek oda, de az a pármásodperc is bőven elég volt, hogy megmaradjon a látvány.

jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mikor gyermek voltam láttam ahogyan egy hajléktalan letépi a saját hőrét és azt eszi.
ma 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!