Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan (magyar) emberről, akit amúgy nem érdekelnek a futballmeccsek, egyedül csak a magyar válogatott meccsei, amikor is szívből reméli hogy a magyarok veszítenek?

Figyelt kérdés
Meg még kíván a magyar futballistáknak jó csúnya dolgokat is de azt nem írom le
jún. 19. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell szeretni a focit, válogatottat, de minek kell ellenük szurkolni? Ezt a 90 percet ki lehet bírni, találjanak valami programot, filmnézés, opera stb... a válogatott szapulása helyett..
jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Remélem a Németek nyernek, hajrá Németország.
jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Hiába a 0% akkor is a Németek nyernek ma.
jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Engem sem érdekel a foci, de azért nem vagyok ilyen durva e téren. Ez már azért nekem is sok, tehát gáz...
jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem érdekel a foci, de remélem kikapnak a magyarok, mert attól a jobberek agyvérzést kapnak.😅
jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem itt 2 véglet van. Az egyik, aki szándékosan a magyar csapat ellen szurkol, hogy kikapjon a válogatott, mert a Fidesszel és Orbánnal azonosítja a magyar csapatot. A másik véglet, hogy aki nem szereti a magyar focit, vagy nem szurkol a válogatottnak (mert semleges mondjuk, vagy leszarja a focit) az mind hazaáruló. Mindkét véleményt károsnak és szélsőségesnek gondolom, csak ellenkező előjellel. Elutasítom mindkettő gondolatot.
jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit OFF, de valljuk be nehéz politikától függetlenül nézni egy sportot amit átitat a politika és győzelem esetén a kormánypárt politikai kampányra használja azt fel miközben az oktatásra katonákat vezényelnek az egészségügyünk meg halott.


Még vagy 10 éve volt egy atom Fideszes ismerősöm, aki kiselőadást tartott a Foci támogatásának fontosságáról, a stadionok fontosságáról és szó szerint idézem szavait: "Felcsúton kineveltek egy világbajnoki szintű csapatot".


Majd ez után jött az ominózus 3-1 a Románoktól meg 8-1 a Hollandoktól. Akkor azért én is feltettem neki a kérdést, hogy ez lenne a világbajnoki szint?

jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
37%

Megmondtam, hogy a Német nyer



2-0 Németek javára.

jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is kívánok a focistáknak csúnya dolgot. De a legcsúnyább, amit kívánhatok, mondjuk tanári fizetés lenne.
jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
#19 Ha már fizetés, még a hobbi focista Feröeri válogatott is alázott minket.
jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!