Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges , hogy már akkor...

Lehetséges , hogy már akkor kirakják az álláshirdetést, amikor még ott dolgozik az ,akinek a helyére fel akarnak venni valakit?

Figyelt kérdés
Tehát ki akarják rugni az illetőt és már keresik az utódját

jún. 4. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

És nem is kell kirúgásra gondolni. Pl. terhes nő, aki előbb-utóbb táppénzre megy vagy legkésőbb szüléskor kiszáll. Vagy nyugdíj előtt álló dolgozó helyére keresnek. De létezik olyan is, hogy létszámbővítés.

jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

Egyik volt munkahelyemen csinálták azt, hogy oda is hívták dolgozni azt, akit a helyemre szántak. Még nekem kellett üdvözölni, akkor tudtam meg, hogy a helyemre jött, bent nem is mondtak semmit. Ez péntek volt, hétfőn már nem kellett bemennem (szerencsére).

jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, elírtam, interjúra hívták oda, bár a lényegen nem változtat mert felvették😅
jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, nálunk pl. 2 hónap a felmondási idő és már azalatt jó ha megvan az utód, hogy gyakorlottabban tudjon dolgozni, mikor a távozó kolléga már nincs ott. Plusz a leendő új kollégának is van felmondási ideje, amit nekünk ki kell várni, ezért is jobb, ha minél hamarabb meg van hirdetve az állás.
jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazábol azt gyanítom, hogy engem akarnak kipaterolni, mivel az én pozíciómat látom meghírdetve ....
jún. 4. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egy rettentő kis cégnél történik ilyen, ahol összesen dolgozik 5-10 ember, senki nem megy épp szülni, nyugdijba, nem áll felmondási idő alatt stb stb, ott tényleg gyanúra ad okot a helyzet. De ha nem próbaidős vagy, akkor kötelesek megindokolni, miért küldenek el. Persze mindenkibe bele lehet kötni, de azt azért érezni szokta mindenki, ha erre megy ki a játék.
jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6#

Multinál vagyok, és több ilyen pozíció van.


A probléma, h próbaidőn vagyok

jún. 4. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy multinál jönnek-mennek az emberek általában, teljesen normális, hogy folyamatos a felvétel a max középvezetőnél nem fentebbi pozíciókra.
jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!