Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mi korosztályunkkal mi...

A mi korosztályunkkal mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A halálozás a statisztikák szerint egyre tolódik. De én azt tapasztalom, hogy a környezetemben nagyon sok 40-es és 50 eleje korosztály hal meg.


Látom, hogy 90 fölöttiek is halnak meg.


Több ismerősöm, barátom rákos.

Kisvárosban élek. (mindenki ismert mindenkit)

Mi lehet az oka.


márc. 9. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Talán a túlterheltség: multitasking-módban kell ma már mindenkinek dolgoznia, e mellett mindenféle xarral tömjük magunkat (és itt az aljzószerekre is értem ezt).
márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Az a baj, hogy a statisztika nem a te nagyon szűk környezetedből készül, ezért statisztika.
márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Életmód, túlterheltség, tanult tehetetlenség, alkoholizmus, szerek, nyugtatók, változtatásra való képtelenség.
márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Dohányzás, túlsúly, stressz. Meg ami a 3-asban volt.
márc. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Azért "tapasztalod" ezt, mert általában azt veszi észre az ember ami megváltozik. Számold össze hány 40-50-es ismerősöd él és hány halt meg, akkor majd rájössz hogy sokkal többen élnek mint halnak. Ez a statisztika.


A másik, hogy a rák ebben a korosztályban elég népszerű betegség, biztos hallottál már te is Chernobylról, na annak sem volt túl jó hatása a környéken élők egészségére.

márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

07:47

Nem a statisztika a kérdés lényege!

És természetesen halottam már Chernobylról.

A lényeg, hogy itt nálunk kiemelkedő a sok 40-es, 50-es elhalálozás.

És 85 fölöttiek száma.

A két korosztály között sokkal alacsonyabb.

Ennek biztos van v.mi oka....?

márc. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!