Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik volt a jobb éved? 2022...

Melyik volt a jobb éved? 2022 vagy 2023?

Figyelt kérdés
Miket éltél meg? Hogyan hasonlítanád össze ezt a két évet?

2023. dec. 31. 20:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
2022 jobb volt. 2023-ban ketten is meghaltak a családban, f@x kivan az élettel…
jan. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
2022 sokkal jobb volt.
jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2023 volt a jobb, mérföldekkel. Akkor számtalan új helyzetben, helyen, pozícióban próbálhattam ki magam, és teljesítettem remekül, valamint gyűjtöttem nagyszerű élményeket. Nagyon sokat sikerült fejlődnöm, szakmai szinten elsősorban, de a személyiségem is javult. Komfortzónám is tágítottam, szóval elégedett vagyok vele, bár nem volt egy könnyű év, és kudarcok is akadtak.


2022 viszont borzasztó volt. Mentálisan olyan mélyen még sosem voltam, szüleimmel is végigveszekedtük az évet.. Egyetemen megnyertem egy remek ösztöndíjat, akörül voltak további sikerélmények még, de több pozitívum akkorról nincsen, sajnos.

jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem mindkettő jó volt, 2022 tavasza és tele, valamint 2023 tavasza. Akkor éreztem magam a legjobban, 2022-ben rengeteget tájékozódtam, 2023-ban sikereket értem el. Remélem ez így lesz a jövőben is. 16/F
júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!