Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy állatot máshogy szeretünk,...

Egy állatot máshogy szeretünk, mint egy embert, ezt hogy lehet megértetni valakivel, aki féltékeny egy állatra?

Figyelt kérdés
2023. dec. 8. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Akinek nincs magától ennyi értelme, azt jobb elengedni.
2023. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy állatra is féltékeny, az nagyon beteg. Iyet itt olvastam más kérdésnél is, a valóságban nemláttam szerencsére. Azthiszem menekülnék egy ilyentől, ha barát, ha rokon.
2023. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Gyulolom a feltekenyseget, de egy allatot ugy szeretek, mint egy embert. Lattal mar olyat, kerdezo, hogy egy normal ferfi-no kapcsolatban szulo, gyerek, testver iranti szeretet feltekenyseget okozott?

Az allatok irant nincsen szexualis vonzalmam, ahogy anyam, lanyom, batyam irant sem. De legalabb ugy szeretem, ahogy egy embert.

2023. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem lehet ugyanúgy szeretni állatot, mint embert, ugyanolyan vagy még önzetlenebb szeretettel, mert a kisállat általában még el sem hagyja az embert.
2023. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy máshogy. Sokkal jobban.
2023. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó te hülye vagy...
2023. dec. 11. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Az szereti jobban az állatokat akinek nincs kielégítő kapcsolata az emberekkel, v nem tud velük normális kapcsolatot kialakítani. Egy állat nem válogatós ilyen téren, a hülyéket is szereti.
2023. dec. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem véletlen született a mondás, hogy minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat
2023. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!