Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert csinalta ezt a biztonsag...

Miert csinalta ezt a biztonsagi or?

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 12:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Auchanba csak 2 terméket vettem egy szendvicset meg egy nagyobb tablas csokit, bent voltam kb fel orat, nezelodtem, kifele menet kifizettem a 2 termeket, aztan szol a bizt. or hogy bele akar nezni a taskamba, persze nezzen, nem vagyok tolvaj, de akkor is ez gyanusitgatas nagyon szar erzes hogy tolvajnak neznek, mert csak 2 termeket vettem vagy nemtudom miert, ennyire unalmas az élete kell neki a sikerélmény hogy hátha tolvajt fog?!
2023. nov. 9. 12:04
 2/18 anonim válasza:
100%
Nem, lehet hogy előtted vagy utánnad lopott valaki, és nem tudják ki volt, és ellenőriztek többeket. Ne foglalkozz vele. Valószínűleg semmi személyes nem volt benne.
2023. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Én törzsvásárló is vagyok, ha akciós a szívószálas üdítő, akkor felnőttként veszek, tőlem nézhetnek, mert ilyenkor szoktak.
2023. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 budai_lány válasza:
84%

Azért mert ez a feladata, néha 1-2 random embernek belenéz a táskájába, így a webkamerákon is látszik, hogy micsoda lelkes munkaerő, ha esetleg ellenőrizné a felettese.


Nincs benne semmi személyes, ilyen erővel azt is magadra veheted ha egy BKK ellenőr ellenőrzi a jegyedet... Ő sem azért mert feltételezi, hogy bliccelsz, hanem azért mert ez a dolga.

2023. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az Auchanban úgy tűnik ez a protokoll. Mindenkit gyanusítgatnak mindennel, akármit csinálsz. Én már nem is járok oda,mert elegem lett, hogy nem csinálok semmi szabályba ütköző dolgot, és rendszeresen gyanusítgatnak. De mások is panaszkodnak erre ennél az üzletláncnál. Valószínűleg ez van előírva.
2023. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az Auchan egy végtelenül ciki, és szánalmas bevásárlóközpont! Én múltkor mentem be hátizsákkal, annak az italtartójában egy üres ásványvizes flakon volt. Direkt meg is kérdeztem az önkiszolgáló pénztárnál dolgozó eladót, hogy bemehetek így, mondta persze.. Jövök ki, fizetnék ugye, és ugyanez a nő számonkér, hogy ugye nem innen van a víz? Mutassam meg van-e még valami nálam.
2023. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Több oka lehet.


- Gyanús voltál valamiért neki.

- Gyanús voltál valamiért a főnökének, és szólt neki, hogy nézzen rád.

- Szúrópróba szerűen rá kell nézni óránként 1-2 emberre.


Én dolgoztam diákként őrként, nekem is ciki volt, mikor a boltvezető random rámutatott emberekre, hogy ellenőrizzem őket, mikor pontosan tudta, hogy nem lopott, mert végig láttam őt.

2023. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Biztos egyszer eltűnődtél egy polc előtt, és gyanús lettél.

Általában a lopósok vesznek egy rágót, és tele a zsebük.

Az is lehet, h szúrópróba szerű volt.

2023. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
És loptál valamit?
2023. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem, kepzeld nem loptam semmit, nem akarok bortonbe kerulni

20 eve jarok vasarolni kulonbozo boltokba de sose neztek bele a taskamba csak ami par napja volt

2023. nov. 9. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!