Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok online fizetni?

Szoktatok online fizetni?

Figyelt kérdés
Nem féltek, hogy ellopják a kártya adataitokat?
2023. aug. 28. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem jellemző, kerülöm, bár 1*-2* volt fizetés így, de ment is a para...
2023. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mármint ameddig nem volt tiltva magyar bankok által egy új rendeletben a szerencsejáték addig a bet365 például olyan szépen rántotta le a pénzt kártyáról mindenféle többlépcsős azonosítás nélkül, mint a huzat. Ugyan ez egyébként az aliexpressz is.. szóval csak vigyázzatok ezzel a "oh nekem úgyse lopják el a pénzem, mert van kétlépcső".. Eu-n kívüli terhelésekre ez nem vonatkozik, vagy nem minden esetben.


De egyébként aki nem ért hozzá, abból kicsalják a két lépcsős azonosítással is a pénzt, mert van olyan hülye, hogy hozzáférést ad nekik a telefonhoz távsegítséggel stb.. vannak erre is módok.

2023. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amit lehet online fizetek, nem félek.

Inkább az okoz gondot, ha bármikor kp-t kell használnom.

2023. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Számlakat szoktam fizetni,és megbizható oldalakrol rendelek.Ennek ellenére jobban szeretem a készpénzt.
2023. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!